Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Przed Świętami będę w Polsce, jako, że klimat Świąt bardzo mi się udziala, chciałbym rozdać (rozesłać) 20 paczuszek po 10gram (po 5 sztuk do 4 wypokowiczów) sztucznego śniegu, który importuję do UK i sprzedaję tutaj, rozchodzi się jak świeże bułki.

Generalnie polega to na zalaniu zawartości 10g torebeczki 200-300ml ciepłej wody. Proszek w reakcji z woda zamienia się w sztuczny śnieg stosowany w filmach etc. Instrukcja będzie załączona do paczki.

Jak będzie nawet 1 plus to wysyłam do 1 szczęśliwca, którego wylosuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cebuladeals #rozdajo
  • 46
Jaka struktura sniegu? Bede mogl lepic balwan, czy raczej sypke zmrozone gowno? Czy zalezy to od temperatury otoczenia? Czy kazdy platek jest inny jak w prawdziwym zyciu? Nie masz przypalu za przewoz amfetaminy przez granice? Jaka jesrpt cena detaliczna, 40 CBLN za gram?
@setech_: nie twierdzę że ogółem jest inaczej niż piszesz - w tym konkretnym przypadku jest inaczej niż piszesz, bo uzależnione jest to od miejsca w którym autor wpisu przebywa. Przebywa fizycznie w UK, więc importuje do UK - no chyba że przylatuje do Polski i wysyła ten sztuczny śnieg do UK to wtedy eksportuje do UK z Polski.