Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie takie rzeczy są bardzo ciekawe, więc podzielę się nimi z wami

Zawsze lepiej mi się gra w jakąś grę jak poznam jakieś nieznane wątki - tak mi sie gra lepiej niż po prostu #!$%@? w siebie karabinami.

Na De Dust 2 w cs go, na obu bombsite'ach możemy znaleźć arabskie napisy "الفواكه" (al-fawakih). Oznacza to ''owoce'', co każe nam twierdzić, że terroryści maja za zadanie odciąć teren, na którym toczą się walki wojenne, od dostaw jedzenia.

Wiedzieliście, że Cache jest zlokalizowane w Czarnobylu? Terroryści mają tam za zadanie zniszczyć ''pozostałości broni'' (Na bsie B znajdziemy autokampy i awp, a na A wielki kontener.)

Inferno natomiast rozgrywa się w malej wiosce, w której terroryści chcą wysadzić rury z gazem (takie jak od Putina do Polski).

Na Aztec do zadań terrorystów należy wysadzenie zabytków.

Overpass rzekomo jest wzorowany na prawdziwym miejscu w Berlinie (nie znalazłem potwierdzenia tej informacji). Terroryści mają tam za zadanie albo wysadzić miejsce załadunku militarnych przesyłek(bs A), bądź też wysadzić sam kanał (bs B)

Na mapie nuke terroryści muszą wysadzić reaktor atomowy.

PS.: Z czym kojarzy wam się poniższe zdjęcie? ;)

#csgo #steam #ciekawostki
Papeteria - Jak dla mnie takie rzeczy są bardzo ciekawe, więc podzielę się nimi z wam...

źródło: comment_JeKFKEP9CIcnuMxyhNYpCjnaaUs6Y7J3.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
na overpassie chyba chcą całą ulice rozwalić, transport broni jest. Albo na A ciężarówkę, albo B żeby się zawaliło. Czyli jedno zadanie na 2 sposoby.

Na inferno można granatem rzucić w dzwon( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na trainie jest zabity zakładnik na respie tt.
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: No na zakładnika to on nie wygląda... Po prostu go #!$%@? żeby móc wejść dalej. :P Na nuke na respie terro też jest jakaś budka wartowników i o ile się nie mylę tam chyba też ktoś leży.
  • Odpowiedz
@Papeteria: Mapa de_dust 2 opiera się o konflikt w Palestynie. CT mają strój izraelskich komandosów (te takie berety duże), terro z tego co pamiętam mają tam "arafatki". Ponadto na środku obok tego humvee stoi kilka betonowych bloków, myślę, że to odnosi się do "muru bezpieczeństwa" którym to się żydzi odgrodzili.
  • Odpowiedz