Wpis z mikrobloga

Drodzy Mirkowie,

Jak dla mnie, ogromnie niedocenianym artystą/twórcą polskiej sceny hiphopowej jest Haju.

Płyta "Międzyświat" była absolutnie niebanalna, świeża i odkrywcza (dla mnie). Elipsa to totalny powrót do korzeni - bloki, dorastanie, szacunek.

Pod tym linkiem odsłuchacie całą płytę "międzyświat". Produkcja Haju/Złote Twarze. Polecam całym sobą.

#haju #hajuhajs #zlotetwarze #pepeskuad #rap #hiphop #muzyka #oswiadczenie
kartofel_mocy - Drodzy Mirkowie,

Jak dla mnie, ogromnie niedocenianym artystą/twórcą...
  • 9
@kartofel_mocy: Międzyświat to mistrzostwo, często wracam do niej. Na pewno top moich ulubionych płyt. Elipsa? Jak dla mnie zawód, bo choć płyta jest poprawna to jednak poprzeczki wysoko zawieszonej przez wcześniejszą produkcję nie przeskoczyła...
@p3sman: zauważ, że "elipsa" nawet nie predestynowała do "międzyświatu". Totalnie dwa różne klimaty.

Elipsa to świat młodości, dorastania, bloków i pierwszych kroków na rapscenie. "elipsa" natomiast, to totalna podróż do pokładów wrażliwości. Ja absolutnie, odcinam się od porównań.
@kartofel_mocy: może dlatego mnie właśnie elipsa zawiodła, bo jest zbyt podobna do większości wszystkiego innego w rapie. Jestem zbyt wybredny od jakiegoś czasu i bardzo niewiele produkcji potrafi mi zaimponować (z ostatnich to chyba tylko Labirynt Babel).
@kartofel_mocy: Jedna z niewielu płyt, które słuchałem bardzo długo i w różnych momentach. Pamiętam promocję i możliwość kupienia płyty nawet za złotówkę. Ciężko mi powiedzieć kto więcej włożył klimatu w tę płytę czy Haju czy Złote Twarze.