Wpis z mikrobloga

@pozmu: O wiele łatwiej

1. wejść na stronę https://just-dice.com/, wejść w czat, /dig publicznyadresportfelaBTC/LTC/Doge

2. JEśli dostaniemy konunikat że kasa czeka to należy przenieść Bitki/LTC z tego portfelu i upewnić się czy nie jest on
  • Odpowiedz
@WMPP: łatwiej jak masz tylko kilka adresów, jak masz kilkanaście/dziesiąt to łatwiej portfelem

mi z portfela normalnie wysłało

A i jak importujecie to otwórzcie sobie "Debug Window" bo czasami lubi sypnąć błędem, wtedy restart i importujemy jeszcze raz
  • Odpowiedz
@pozmu: o dzięki za info mam 4,7 clama wyciągane kilka miesięcy temu, nie załapałem się wtedy na pompę to trzymałem na poloniexie a dawno się tam nie logowałem;) Wiesz co jest powodem tej pompy?
  • Odpowiedz
@PolskiPolaczekZPolskiPL: nie, dla każdego adresu na którym była jakaś tam określona minimalna suma po 4 clamy

Jak miałeś na giełdzie to niestety nic nie dostaniesz chyba, że uzyskasz klucz prywatny do swojego portfela giełdowego
  • Odpowiedz
@PolskiPolaczekZPolskiPL: jak tymi bitkami obracałeś to chyba będziesz miał wykorzystane adresy do reszty więc im więcej BTC miałeś tym więcej niewidocznych adresów wykorzystałeś jak sądzę, no ale ogólnie ZTCP to ile miałeś nie ma znaczenia
  • Odpowiedz