Wpis z mikrobloga

@Aleanrahel: Ale oceny 6-7 to żaden hejt, to przyzwoita ocena chyba ;c Na więcej ta gra nie zasługuje, mimo że przyjemna. Nie wiem czemu przyjęło się że każda w miarę fajna gra musi mieć 9-10/10 a poniżej to już crap O_o
@Aleanrahel: @Shaki: Ja już od dawna mam w głębokim poważaniu oceny gier Wielkich Serwisów Growych.

Wiele z nich podpisało umowy z wydawcami, np. umowa z EA ma punkt mówiący, że gry tej firmy nie dostaną mniej niż bodajże 7/10 w recenzji, w zamian EA oferuje darmowe egzemplarze gier i różnego rodzaju sponsoring dla portalu.

Z kolei Małe Serwisy Growe chcą dorównać tym dużym i rzucają podobnymi ocenami za darmochę ;]
wielooczek - @Aleanrahel: @Shaki: Ja już od dawna mam w głębokim poważaniu oceny gier...

źródło: comment_c5fdd5Z9ZdamyDEjwCuCaShTdFGyuD9S.jpg

Pobierz
@wielooczek: No ja tez nie sugeruje się ocenami już od dawna :] Zazwyczaj wchodzę na metacritic, ale też nie sprawdzam średniej, tylko czytam kilka pozytywnych i negatywnych recenzji od graczy, to zazwyczaj daje w miarę sensowny obraz danej produkcji :]
@histeryk_13: No jest strasznie banalna, ale klimat jest w sumie fajny. Ma sporo wad, ale to jedna z tych gier które mimo wszelkich negatywów i tak potrafią wciągnąć człowieka na długi czas :-)
@histeryk_13: Dzisiaj cały dzień grałem. Tropico, mimo że też dość proste, czasami zmuszało mnie do restartu misji. Tutaj jedzie się schematem na początku: gorzelnia -> apteka -> browar -> spelunka i potem nie ma problemu z żadną kasą.