Wpis z mikrobloga

Nawiązując do wpisu przypominającego, że w okolicach trzydziestki (a nawet przed) kobietom spadają wymagania na łeb na szyję: wiele loszek mówi mi, że z moim spokojnym charakterem za cztery, pięć lat będę łakomym kąskiem. Sęk w tym, że ja wcale nie zamierzam być dla przechodzonych dziuń opcją B i wolę walić konia do końca życia niż związać się z taką, która uważa że na lepszego już nią nie stać.

#tfwnogf #logikarozowychpaskow
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Algorytmistrz: kolego, nie mam zamiaru być frajerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wolę już od czasu do pójść na panienki (chyba trzeba się będzie w przeciągu roku wybrać bo ciśnienie mnie już rozsadzi), a kasę przeznaczać na podróże po Europie.
  • Odpowiedz
@VodkaDestroyer: smv to wartość (self coś tam value), kobieta osiąga największą wartość gdy jest młoda, ładna i płodna (~23lvl), zaś mężczyzna osiąga szczyt swojej wartości gdy jest doświadczony, majętny i sprawny (~36 lvl). Dlatego też tak dużo przerywów na mirko bo my swój szczyt osiągamy za kilka/kilkanaście lat , zaś #rozowepaski właśnie teraz są w szczycie swojej wartości
  • Odpowiedz