Wpis z mikrobloga

No więc Mireczki, troszkę się opóźniłem, ale myślę ,że jesteście już przyzwyczajeni... Czas wyłonić nazwę dla serwisu , a zarazem zwycięzcę w konkursie , a także wytypować osoby które otrzymają nagrody pocieszenia.

No więc wybrałem najlepsze propozycje, które poddane zostaną waszej ocenie. W komentarzach będą nazwy serwisów.

Moimi faworytami są:

-Bulbulator.pl

-Interere.pl

-curiosite.pl

-Intrygujące.pl

------

Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły, to wysyłajcie na PW, a nóż coś jeszcze się nada.

( Chodzi o nazwę dla serwisu z ciekawymi artykułami, zdjęciami itp. Coś jak nasza główna, lecz bez polityki i innych gówien.)

Jeśli jeszcze nic wam nie świta, to możecie wziąć na przykład popularnie.pl)

------

Ale to nie wszystko. Spośród osób które pomogą wybrać najlepszą nazwę, rozlosuję dodatkowe nagrody. Będę liczył tylko jeden plus od danej osoby, choć nie zabraniam plusować wielu propozycji.

-----

Z pośród osób które skomentują daną propozycję tj. dlaczego warto wybrać te nazwę lub dlaczego nie, dlaczego ona będzie pasować itd. wybiorę również kilka osób i je nagrodzę.

--------------

Z pośród plusujących ten wpis, również wybiorę około 7-10 osób które dostaną nagrody w formie AVG Internet Security 2015 1PC/3Lata

-----

Ogłoszenie wszelkich wyników w dniu jutrzejszym. Jeśli wszystko pójdzie gładko, to także jutro rozdam nagrody, również te zaległe.

____

W przypadku jeśli kilka osób podało te same odpowiedzi, to nagradzana jest osoba która zrobiła to najwcześniej.

JEŚLI TWOJA PROPOZYCJA NIE ZOSTAŁA OPUBLIKOWANA A UWAŻASZ ,ŻE POWINNA TO NAPISZ NA PW, MOZE ZAGINEŁA GDZIEŚ W SZŁAMIE

W razie pytań, piszcie na priv.

__

Ciekawe propozycje:(Głosujcie w komentarzach)

-atociekawe.pl

-ktobypomyslal.pl

-ciekawscy.pl

-takitemat.pl

-www.ciekawyswiat.pl

-niebanalne.pl

-zagwozdki.pl

-www.ciekawyswiat.pl

-OnionNews.pl

-OnioNews.pl

-Onionrain.pl

-Intrygujące.pl

____

#onionman #onionowekonkursy #onionrozdaje #rozdajo #wincyj #niewiemjaktootagowac #konkursowo #konkurs
  • 22