Wpis z mikrobloga

@D252: jak się robi na dużą skalę i w sumie minus podatek za markę to są szanse.

Nie mówię tutaj o super profesjonalnym nożu tylko o bardzo dobrym nożu dla przeciętnego domu.

Chyba nie oczekiwałeś w Lidlu noża za 800 zł, szczególnie w Polsce?

Ciekawi mnie po prostu czy lepiej dołożyć do szefa Victorinoxa czy kupić np. tego.
@to_jest_chyba_kurcze_zart: @bred_one: za 111 zł fakt nie ma co się oszukiwać te 50 warst to poprostu przekutę 50 razy dwa rodzaje metalu (najczęściej się robi to na pół i robi się taką kostkę coś na zasadzie kartki zginasz kartkę na pół i potme jeszcze raz i tak 50 razy nie pamiętam czy po jednym zieciu oni to prostują czy po 50 warstwach "klepią na płasko" kiedyś to widziałem ale najlepiej
@D252: Pewnie masz rację , moja opinia wynikła z tego że zerkłem orientacyjnie ile kosztuję tańsze noże tego typu w jakiś normalnych sklepach dedykowanych. Ale procesu produkcji nie znam. No właśnie poprosimy @Trollsky o komentarz.
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Ciężko jest nie podejść do tego tematu z dużą dozą sceptycyzmu, zważając tym bardziej na ten mocno niefachowy opis pana andrzeja z bazaru, który kompletnie nie nie wiedział o czym mówi. Jednak co mnie przekonuje do tego typu akcji to doświadczenie po nabyciu kilku innych dziwnych zabawek z tego sklepu oraz podobnej mu sieciówki, które okazały się być niespodziewanie dobre w stosunku do ich ceny.