Wpis z mikrobloga

Ostatnio poszedłem ze znajomymi na pizze. Pizza tam jest jak zawsze zajebista. Zamówiliśmy 2 pizze. Jedna była pół na pół, czyli połowa Hawajska + rukola + kurczak i druga połowa to Capriciosa. Wszystko zajebiście, proszę o rachunek a tu taki #przekret

Zdziwiłem się trochę, bo pierwszy raz takie coś widzę. Może w innych miastach jest podobnie. Dodatkowo składniki, które wybrałem były tylko na jednej połowie, a policzono jakby były na obu. Olałem sprawę, bo pizza była zajebista. Gdybym się d-----ł, w następnej pizzy mogliby dodać coś od siebie.
kams7 - Ostatnio poszedłem ze znajomymi na pizze. Pizza tam jest jak zawsze zajebista...

źródło: comment_VbDVrY8dZO4ZL4I6G2XEhJeVMYEmCGxl.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kams7:

@Gezino: robienie pizzy pol na pol jest w---------e dla pizzerii gdyz a. pizzerie nie chca sprzedawac pol na pol, bo mozesz sobie (i wg pizzerii powinienes) kupic sobie dwie mniejsze, ale osobne pizze b. spowalnia to proces robienia pizzy, bo trzeba pamietac ze jest pol na pol, zamiast jak wiekszosc po calosci, co przy duzym ruchu jest utrudnieniem. Zeby ludzkosc zniechecic, to sobie tak doliczaja
  • Odpowiedz