Wpis z mikrobloga

#uk #emigracja #londyn

witam Mireczki z Londonow:)

to moj pierwszy wpis na wykopie.

przylecialem na wyspy 2 tygodnie temu, do brata. aktualnie aktywnie szukam pracy.

mam za soba odwiedzonych kijwieile agencji pracy w moim #hounslow i w okolicznych Gminach i sextyliony wyslanych maili z CV i podzwonione na rozne numery tez bylo.

Poszukuje pracy przy pick&packing, w warehouse'ach i we wszystkim innym tez moze byc.

Mam polski certyfikat na wozki/ZDZ Lublin, tlumaczenie ZDZu na ENG.

Jestem po technikum, tytul technika hotelarza, matura zdana.

Jedyne co jak dotad dostalem to oferta /przedwczoraj/-8h warehousu, rozladunek/zaladunek. Wczoraj dostalem kolejna oferte-cleaning, heathrow, 12h.

Powyzsze 2 oferty od agencji Class1Personel. - BTW, zna ktos te agencje??opinie?

Czy moglby ktos polecic agencje ktora znajdzie bezproblemu prace, a nie tak jak w wiekszosci, ze jak nie ma sie NINu to maja cie za podludzia i wogole nie chca z toba rozmawiac?

Popieprzyla sie ostatnio sytuacja tutaj, nie je letko. A biednemu zawsze wiatr w oczy.

Licze na odpowiedzi.

Pozdrawiam.
  • 11
@nirfan: jak mieszkalem w maidatone byla agencja ktora zatrudniala glownie polakow. Nazywa sie Scope hr solitions ale jie wiem czy w londynie dzialaja. Prace masz tam z dnia na dzien, nie potrzebuja ninu tylko papier ze zlozyles wniosek o nin.
@nirfan: Potrafisz coś zrobić na budowie? Jeśli tak to praca jest cały czas. Wynagrodzenie zależne od tego co potrafisz, duża liczba godzin. Praca na zachodzie i w centrum.
pisze, moze ktos z mireczkow Polusow Londonersow skorzysta:

ok, jak narazie dostalem robote z agencji Solsbury Solutions. robota w warehouse, zaopatrzenie airlines. jest zajebiscie, jak narazie wpisali mnie na schedule do konca tygodnia.

pozdrawiam i zycze powodzenia.