Wpis z mikrobloga

@Nieskalany_Mysleniem: @N___________:

Trzeba łapać miejsca wieczorem na następny dzień jak ludzie zwalniają. Bo do lepiej notowanych lekarzy to po parę miesięcy można czekać, a na za tydzień/dwa masz zazwyczaj tylko tych gorzej ocenianych.

A na Koszykowej kolejki spore się wydają zawsze. Jak Wam się udało bez? No i dobrze być na 9-11, bo studenci w gabinetach bywają wtedy.
  • Odpowiedz
@Ineptus: zamykają rejestracje o 18 my byliśmy w poniedziałek o 17 30 babka była niezadowolona z życia i niesympatyczna ale nas zapisała, przed nami tylko jeden facet był a tak to puchy były, w przychodni widziałem jeszcze jedną babeczka ale ona gdzie indziej czekała
  • Odpowiedz
@Ineptus: robią się takie różowe plamy na skórze takie jak by po oparzeniu lekkim ma na dekolcie nogach plecach i swędzi , babka powiedziała ze trwa to pół roku ale żeby się nie przejmować bo na twarzy się nie pojawi. Po pół roku znika i juz nigdy więcej się nie pojawia, nie powiedziała co powoduje albo mi różowy nie powiedział w co wątpię. W styczniu jadę to jakiejś wieszczki co
  • Odpowiedz
@Ineptus: to były szczegóły :-) ogólnie mój różowy od małego chorował na atopowe zapalenie skóry czy jakoś tak, ale nigdy nie miała takiej wysypki. Zrobiło się to nagle najpierw w okolicy obojczyka taka plamka różowa wielkości paznokcia po kilku dniach wygląda jak blizna, po nabalsamowaniu ciała robi się mniej czerwone a po kąpiel bardziej wyraziste, potem wysypalo brzuch a ostatnio plecy u dołu
  • Odpowiedz
@N___________: W sumie to chyba nic Wam tak przez internet nie pomogę i nie wymyślę więcej niż na Koszykowej wymyślili. Przepraszam. Jakbyś miał jednak jakieś konkretne pytania to priv śmiało.
  • Odpowiedz