Wpis z mikrobloga

Szukałem prezentu dla mamy na święta. Kolega @kamieniarz polecił mi torebkę Michael Kors. Dzisiaj doszła. Jestem facetem, nie znam się na torebkach, ale to najlepiej wykonana torebka jaką widziałem na własne oczy. Porównałem ją z aktualną torebką mamy kupioną za ponad 100 zł w Polsce i zacząłem się śmiać. Ta z Chin jest tańsza i znacznie lepsza. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, w środku jest jakaś luksusowa wyściółka z logiem firmy, zamki i loga producenta wraz z brelokiem pozłacane. W środku elementy skórzane. Wszystkie szwy są idealnej jakości. Całość wygląda wspaniale i mówię to jako zwykły facet. Na dodatek w środku znalazłem metkę z napisem "genuine" i ceną... 428 USD (ʘʘ) Nie wiem, czy to oryginał, ale konta majfrenda, który wystawia to na #aliexpress są regularnie usuwane pomimo tego, że ma 100% pozytywnych komentarzy (dlaczego?). Szczególne podziękowania dla kolegi kamieniarz za wskazanie aukcji.

#pokazzakupy
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamieniarz : masz jakiś sposób na obczajenie, że to ten sam konkretny majfrend wystawia tą aukcję z torebkami? Czytam, że ciągle usuwają ale chciałbym jakoś trafić na to więc jak się da to jakieś wskazówki proszę ;)
  • Odpowiedz
@kamieniarz: tez bym chetnie zaopatrzyla sie w taka torebke :))) Czy jest jakies miejsce w sieci gdzie piszecie o tym sprzedawcy na bierzaco, czy tutaj to sie odbywa?

jesli wystawil by nowa aukcje to dacie tu znac?

jak szybko usuwaja jego aukcje? w sensie jak czesto trzeba tu zagladac zeby sie zalapac

ewentualnie jakis namiar na niego email czy cos
  • Odpowiedz