Wpis z mikrobloga

@FriQ: we Wrocławiu jest tak, że jak jedziesz na drugi koniec miasta, to w drodze powrotnej jest remont, gdzie go wcześniej nie było.

Jak zobaczę chłopa opalonego bardziej niż inni i wokół, którego bedą Janusze z Grazynkami szeptać:

- w grudniu na wczasach był? Pewnie diler narkotyków #pdk

To już wiem kogo się spodziewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Horwi: 4400PLN w obie strony. taka średnia promocja.

@FriQ: Własnie w Szczecinie śnieg zaczął pruszyć!


@Sieniu: śniego ok, lubie snieg. ale pewnie chlapa bedzie i tak niedlugo... na miejscach parkingowych usypią kupki tego sniegu i tak bedzie sie topił do kwietnia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@FriQ: sluchaj wcale nie musisz wracac. Nic na sile stary.ja podrozuje po calym swiecie i wiekszosc czasu spedzam poza pl, ale nie mam cisnienia w dupie pokazywania codzien mirkom jaki jestem zajebisty i w jakich cieplych / goracych miejscach przebywam.Powiem wiecej na kazdy powrot do kraju sie mega ciesze, ze spotkam bliskich i przyjaciol. Ty najwidoczniej tak nie masz wiec pozostaje tylko ubolewac nad Toba.
  • Odpowiedz
@unnamed84: ciesze sie na spotkanie rodziny i przyjaciol. nie ciesze sie na powrot do tego przezbogazapomnianegokraju.png jesli idzie o cisnienie w dupie, to często sami sobie podnoszą. tak jak Ty teraz. pod swim tagiem wrzucam zwykle ciekawe rzeczy (ciekawe dla mnie) i dziele sie z mirasami wiedza o tym co fajne, a co nie. takie cebula-discovery-mirko. tez bys sie z tych swoich podrozy czyms ciekawym mógł podzielić.

@SPGM1903:
  • Odpowiedz
@ri7h: widze, ze na minusie w szczecinie jest... nei tak ciepło... :/ a dla mnie to bedzie ponad 30 stopni roznicy. to nie jest wypad na 2 tygodnie w cieple kraje tylko juz sie przestawilem na klimat, a to inaczej.
  • Odpowiedz