Wpis z mikrobloga

A z innej beczki: Peugeot 407 kombi czy Renault Laguna kombi (2006-2007 rok oba)? Opinie użytkowników, co się psuje, na co warto zwrócić uwagę?

  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kejran: Sporo jest aut w tej cenie, w tym roczniku, itd., porównuję też z cenami niemieckimi na mobile.de i wygląda na to, że da się znaleźć, właśnie renówki, peżoty, fordy, ople, a skody i fiaty to nawet znacznie nowsze. Wiadomo, od Polaka strach brać, ale tu ktoś na Wykopie dawał dobrą radę: umawiać się ze sprzedającym, że pojechać na stację, jak nie przejdzie przeglądu, to sprzedający płaci warsztatowi...
  • Odpowiedz
@Magnetofon: Z lagunami jest ten problem, że o to trzeba cholernie dbać, jak kupisz zaniedbaną to będziesz miał problem. Swoją bardzo dobrze wspominam(nawet mimo, że to był przedlift).

@Magnetofon: Na stacji kontroli pojazdów nic Ci nie wykryją jeśli auto nie będzie totalnym gratem(a przeważnie to widać na pierwszy rzut oka)
  • Odpowiedz
@Magnetofon: Ta Laguna z ogłoszenia ma inny kolor przedniego błotnika od kierowcy, poza tym jest z Gniezna:D a poza tym 8 tysięcy po pierwszej wymianie rozrządu i gościu sprzedaje haha.
  • Odpowiedz
@Magnetofon: A ten Peugeot na niemieckich blachach to nie wiadomo kto będzie na umowie, bo widać, że nie został wymeldowany z Niemiec. Poza tym akcyza w wysokości około 18% od ceny za silnik powyżej 2000 cm3. Policz sobie;)
  • Odpowiedz
@Kejran: Wiem, że ma. One są dobre, bo jak porysujesz to masz w dupie, nie zardzewieje. Ale tak to bym myślał przy aucie z Polski, a nie sprowadzonym.
  • Odpowiedz
@Kejran: @bisqik: w takim razie przemyślę jeszcze, czy jednak nie kupić tego forda, co gniecie w jaja - mocno mnie zniechęciliście do laguny i peugeota :) Za co dziękuję, bo właśnie od osób ogarniających temat potrzebowałem porady.
  • Odpowiedz
@Magnetofon: Ja Cię nie zniechęcam do Laguny, bo jak się dobrze kupi to będzie służyć. Po prostu te przykłady takie nietrafione trochę. Może Meganke II w kombi?
  • Odpowiedz