Wpis z mikrobloga

A z innej beczki: Peugeot 407 kombi czy Renault Laguna kombi (2006-2007 rok oba)? Opinie użytkowników, co się psuje, na co warto zwrócić uwagę?

  • 46
  • Odpowiedz
@Fjuczer: Nie no, patrzę na auta w zakresie cenowym, przebiegowym i rocznikowym, które mi pasują, i wychodzą właśnie te. Jeszcze Citroen C5, Mazda 6, jakiś Opel i Fordy, ale Fordy gniotą w jaja.
  • Odpowiedz
@Magnetofon: Kolega ma lagunę II z pocz.produkcji 2003 i to jeszcze 1.9dci - ponoć królowa lawet. Jego furka przez 6 lat posiadania nigdy lawety na oczy nie widziała, chyba że na światłach obok. Więc jak zwykle awaryjność auta to kwestia konkretnego egzemplarza.
  • Odpowiedz
W ogóle to potrzebuję a) dużego kombiaka, b) żeby miał mniej niż 10 lat (czyli rok 2006 co najwyżej, lepiej nowszy), c) mocny silnik (diesel albo benzyniak z LPG), no i chciałbym z pięć lat nim pojeździć bez strachu, że się rozkraczy pod Przemyślem. Mam na to +/-15k (18 maks) - no i właśnie te dwa modele mi wychodzą w tych parametrach... Ale nie jestem zdecydowany jeszcze, dlatego pytam o opinie.
  • Odpowiedz
@RzaoPaulo: A zapytam z ciekawości, czy mu się to zepsuło. ;) Wiesz, może być tak, że kumpel auto chwali,, póki je ma.. ;) Ale z drugiej strony nie trzymał by go tak dlugo, gdyby się psuło.. A poza tym koleś pracuje koło mnie i zawsze do pracy dojeżdża...;)
  • Odpowiedz
@Magnetofon: Ale masz wymagania, wiekszym zaufaniem co do bezawaryjnej jazdy odbdarzyłbym 15 letnie audi lub bmw z 500k km przebiegu. Chcesz mieć coś jak najlepszego i najmłodszego za jak najniższa cene, a to nie chodzi ze sobą w parze.
  • Odpowiedz