Wpis z mikrobloga

Pamiętacie AMA - Busem Przez Świat? Wykop objął patronat nad ich książką podróżniczą :-)

Książka opowiada o niskobudżetowej wyprawie 6 studentów starym kolorowym busem dookoła Ameryki Północnej. USA, Kanada i Meksyk za osiem dolarów dziennie. Trzy miesiące, sześcioro przyjaciół i jeden rozklekotany samochód. Starcie z gangiem, indiańskie legendy, miasteczka widma przy Route 66. Magia Yellowstone, dzień w Dolinie Śmierci, miejskie wędrówki śladami filmów Tarantino. Przyjacielskie pogawędki z Tomaszem Adamkiem i Hardkorowym Koksem. Chcecie poznać ich przygody? Koniecznie przeczytajcie książkę!

Książkę można kupić tutaj, a dla Wykopowiczów: 25% zniżki z kodem rabatowym „8DOLAROW” :-)

#wykop #busemprzezswiat #ksiazki #polecamyksiazki #prezentynaswieta
wykop - Pamiętacie AMA - Busem Przez Świat? Wykop objął patronat nad ich książką podr...

źródło: comment_vejaSPXPy89VS8qWUcx0TQnG9vNJyfQW.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
Pamiętam ich pierwszą wyprawę. Było to bodajże na zachód europy i wtedy to mnie trochę zaciekwiło, miało to wtedy taki fajny klimat. A teraz mam to gdzieś. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@busemprzezswiat co z wyprawą dokoła świata? Czy nie uważacie, że bus nie wytrzyma Afryki? (polecam zobaczyć sobie top gear - odcinek specjalny z afryką). Jak to z dołączeniem? Trochę nie podoba mi się "rekrutacja" z wymogami lub kto pierwszy ten lepszy.

Jeśli ktoś chciałby zabrać własne auto i ekipę, ale dołączyć się do Was, bo w grupie raźniej? Noi raczej nie bus, a jakiś Nissan Patrol z przeróbkami pod offroad/trip.

Auto ze
IdeaGames - @busemprzezswiat co z wyprawą dokoła świata? Czy nie uważacie, że bus nie...

źródło: comment_TqnyeoduEYe3RwFyBOBFhUO8gzrS4tgi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz