Wpis z mikrobloga

trwa właśnie pierwsza tura sprzedazy tylko dla zaproszonych. W niecałe 24h sprzedali za ponad 530BTC. Wyprzedaz kończy sie jutro i będzie coraz droższa.

przy obecnej stawce 1BTC=17500GEM (można kupować za ile btc sie chce)

LINK DO PRESALE

W skrócie jest to zdecentralizowana apka której właścicielem sa wszyscy posiadadze GEMS, możesz wysyłac za jej pomocą inne waluty, grać i wszystko inne. Ma potencjał

#bitcoin #kryptowaluty #litecoin #dogecoin #cebuladeals
  • 30
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: Vitalik to genialny chłopak :) i jest popierany przez społeczność Bitcoin. No i jeżeli Vinny Lingham w to inwestuje to on wie co robi ;) A poza tym ja już wcześniej zanim w to wszedłem napisałem jakie było moje pierwsze wrażenie :)
  • Odpowiedz
@H4ctor: nie wiem jak inni ale ja będę używał i mam nadzieje, że stanie się bardziej popularne niż Facebook i Twitter razem wzięte. Ja nigdy nie spekuluję, nie handluję i nie gram bo nie lubię hazardu ;)
  • Odpowiedz
@zawszespoko: taki tam pół scam, 8% premine, do tego IPO na developerkę, kasa rozejdzie się po kościach, może coś zrobią w przyszłym roku albo nie, w międzyczasie zrobią jakiś pump i upchną swoje 8%, i wszystko kosztem rejestracji kilku domen, dwóch stron i jednego animowanego filmiku :)
  • Odpowiedz
Dobrze przeczytałem że jak kupie gemz w preselu to otrzymam w tym roku tylko 50% a resztę dopiero w przyszłym roku 25% w pierwszym kwartale a później reszte? Czy to co kupie od razu będę mieć dostępne?

@zawszespoko:
  • Odpowiedz