Wpis z mikrobloga

trwa właśnie pierwsza tura sprzedazy tylko dla zaproszonych. W niecałe 24h sprzedali za ponad 530BTC. Wyprzedaz kończy sie jutro i będzie coraz droższa.

przy obecnej stawce 1BTC=17500GEM (można kupować za ile btc sie chce)

LINK DO PRESALE

W skrócie jest to zdecentralizowana apka której właścicielem sa wszyscy posiadadze GEMS, możesz wysyłac za jej pomocą inne waluty, grać i wszystko inne. Ma potencjał

#bitcoin #kryptowaluty #litecoin #dogecoin #cebuladeals
  • 30
  • Odpowiedz
@zawszespoko: Z doświadczenia wiem, że im większa kapitalizacja tym mniejsze zyski do osiągnięcia - szczególnie w takiej sytuacji jakiej się znajdujemy czyli bessie, nie mniej powodzenia projekt przynajmniej lepiej zrobiony niż 30% coinów.
  • Odpowiedz
@wykop kiedy czarna lista będzie działa jak powinna? cebuladeals obserwuję, pozostałe tagi bitcoin, kryptowaluty itp mam na czarnej. Niestety, pomimo 4 do 1 dla czarnolistowanych tagów nadal to widzę. A nie chcę widzieć.
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: sam fakt, że po presale (czyli jutro) bedzie mozna dostac to za 1BTC=15000GEMS i cena brdzie rosła. W grudniu wejdą równiez na BTER wiec duza szansa na zysk. 100gemsów można kupic zawsze (0.007BTC)
  • Odpowiedz
@zawszespoko: poprawka to wygląda nawet lepiej niż myślałem :) ciężko mi to idzie przyznać po ostatnich scamach ale ta apka ma naprawdę duży potencjał według mnie. Szczególnie jak pomyślę o 2,5 mld ludzi, czyli połowa dorosłej populacji świata, wciąż nie ma konta bankowego – wynika z raportu Banku Światowego. Połowa dorosłych ludzi na świecie nie ma konta bankowego

Żeby było jasne nie wszedłem w to tylko będę obserwował. To może
  • Odpowiedz