Wpis z mikrobloga

Gotowi na siedemdziesiątą pierwszą kolejkę rozgrywek #mirkoligaps3? Bo ja tak ;)

--------------------------------

MIEJSCE 5

Wbiła 17 poziom na PSN, zdobywając puchary z FEZa. Potem doszły trofea z PixelJunk Shooter Ultimate, Crysis 3, Kane & Lynch 2 Dog Days i @Paputka załapała się na piąte miejsce.

To drugi raz na piątej pozycji dla magdaknapik. Widzimy ją w Top 5 po raz dziesiąty.

MIEJSCE 4

Pirackie życie przypadło do gustu @memfis91, który plądrując i zabijając w Assassin's Creed IV Black Flag ugrał czwartą pozycję w zestawieniu.

Na czwartym miejscu Memfis91 pojawia się po raz drugi, a w Top 5 gości po raz siódmy.

MIEJSCE 3

"Na medal to trzeba platyny!", tak krzyknął pan Janusz do zkołowanego @Vegan - przecież właśnie co zdobył platynowe trofeum w Far Cry 4! Nie samą platyną człowiek żyje - punkty pochodzą jeszcze z trofeów zdobytych w Worms Battlegrounds oraz Plants vs Zombies Garden Warfare.

To trzeci brąz w karierze Veganik, jego jedenasty medal i piętnasty raz w Top 5.

MIEJSCE 2

Jakość, nie ilość - ta myśl z pewnością przyświecała @andziela, gdy sięgała jako pierwsza na TT po platynę w シェルノサージュ OFFLINE ~失われた星捧ぐ詩~... moment, po ludzku: Ciel nosurge Offline. Dołożyła jeszcze dwa trofea z アルノサージュ PLUS ~生まれいずる星祈る詩~ (ehhh... Ar nosurge Plus: Ode to an Unborn Star) i może się cieszyć ze srebrnego medalu :)

To drugie srebro dla andziela, jej szósty medal i jedenasta wizyta w Top 5.

MIEJSCE 1

Hmmm, rekordowa ilość punktów... aż trzy strony do przejrzenia w psnprofiles... trzy platyny w jednym tygodniu... ah, tak - @Brozyn wraca na łono mirkoligi i bez skrupułów je masakruje :P Oto przegląd: platyna w Star Wars The Force Unleashed 2, Counter Strike GO i The Wolf Among Us plus kilka pucharów z Draw Slasher. Tja... walki o srebro znowu zaczną być ekscytujące ;) To się nazywa powrót z emerytury! Do Gracza Miesiąca jednak trochę zabrakło... za to 27lvl PSN zdobyty!

BrozYn88 wygrywa po raz dziewiętnasty (poprzednio #12, #16, #17, #21 - #26, #28, #32 - #35, #37 - #40), zdobywa swój dwudziesty szósty medal i sieje zamęt w Top 5 po raz dwudziesty ósmy.

--------------------------------

Najrzadsze trofeum Złotej Piątki: @Paputka [Rat Killer - Kane & Lynch 2: Dog Days, brąz - 2.94%]

--------------------------------

GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '14: jarbisek (gratulacje!)

5924 - jarbisek [+546]

5199 - BrozYn88 [N]

4877 - Veganik [+1273]

-----------------

4397 - Ganek94

3334 - sewciuo

3106 - jannekk

3010 - Radosz86

2948 - MiSzCzU90

2641 - Ziomano

2128 - andziela [+1412]

2023 - magdaknapik [+918]

1470 - Ganek94

1427 - KORranPL

1409 - Nizki [+756]

1144 - RemirexPL

1020 - Kostnerr

976 - Memfis91 [N]

973 - MartinessPL

820 - egocentryk [N]

769 - ReMiXsPL

674 - NilhiR [N]

514 - TheXayan [N]

463 - skruczysyn88

462 - yacolekPL

430 - menmikimen0

[N] - nowość na liście

liczba po prawej stronie PSN ID wskazuje ilość punktów zdobytych w tej kolejce

~~~~~~~~~~HALL OF FAME~~~~~~~~~~

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '13: Liquid-Snake-PL

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '14: Brozyn88

GRACZ MIESIĄCA - LUTY '14: fejfah

GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - MAJ '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - CZERWIEC' 14: jarbisek

GRACZ MIESIĄCA - LIPIEC '14: ColekPL

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '14: NilhiR

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '14: jarbisek

--------------------------------

Jak powstaje tabela? O 00:01 (UK), w poniedziałek, robię screenshota podsumowującego nasze zmagania. Tabela ulega zmianom z godziny na godzinę, ale to właśnie wtedy podsumowuję nasze tygodniowe boje.

Jak dołączyć do zabawy? Załóż konto na TrueTrophies, wyślij mi zaproszenie do znajomych (ew. podaj jako reffera Ziomano przy rejestracji - w ten sposób system automatycznie wyśle zaproszenie), a ja odwdzięczę się zaproszeniem do ligi. By trafić do tabeli należy mieć konto od 7+ dni.

Pamiętajcie zalogować się na TrueTrophies raz na jakiś czas!

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @KORraN @klinik96 @klik34 @jarbi @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @Masterczulki @memfis91 @desygnat @vervurax @Brylant @kostner @Nizki @loss @chogi @Grumens @Omka @Bimbeer @kermitsl @Wandsbeker @diwi @Wukau @CrossX @ADSSADFDFS @ReeGall @Fejfer @gopix @psposki @andziela @yacolek @Hajak @Dark @menmikimen @skruczysyn @Miton3 @wlochatyjoe @So_I_Scream @nilhir @cherryq @REMIR3X @Radosz86 @SpiderFYM @M4ks @Matyson @pazdzioch564 @RayRayRay @Sad- @kuba668 @ferus_info @Mr_Trabalski @Paputka @disufhs89ws34oklrsfs @PanKawa @maciekpod @Xayan @baNicja @supremin1 @JahMuffin @remixs @Titan_Human @HRSpecter @QBalu

#mirkoligaps3wyniki
Z.....n - Gotowi na siedemdziesiątą pierwszą kolejkę rozgrywek #mirkoligaps3? Bo ja t...

źródło: comment_13laCMV9g5TueBqunWTTrGoh3suwjnXk.jpg

Pobierz
  • 18
@maciekpod: Grając skupiasz się na trofeach. Jeśli coś nie jest potrzebne dla trofki to tego nie robisz. Na przykład w Trine 2 na PS3 nie trzeba było kończyć całej gry żeby zdobyć platyny, no i nie skończyłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Brozyn: Daje to frajdę tak ciągle platynować? Bo mnie czasem #!$%@?ą te trofea. Jebnąłem platyne w FC4, a gra serio fajna, chociaż przez właśnie te trofeum nie specjalnie chce mi się wracać i robić wątki poboczne, by bardziej poznać grę.
@Vegan: Skoro ktoś stworzył te trofea to po to żeby je wbić nie? A przed rozpoczęciem gry sprawdzam sobi trofki czy są multi, czy jest dużo grindowania. Jakieś platyny poniżej 5% ogólnie omijam.
@Vegan: no tak to jest, każdy gra jak mu się podoba. Mi się grą nie musi podobać wcale ale jeśli ma czterogodzinną platynę to sobie wbije. Uncharted 3 multi wbijałem z 2 miesiące grania dzień w dzień. No ale niektórzy zamiast patrzeć na siebie jak grają to #!$%@?ą się do innych. Może im się nudzi albo takie hobby :)