Wpis z mikrobloga

Też chodzę w płaszczu wartym miesięczną pensję.


@Aleksander_Newski: ty to normalnie jesteś takim polskim przykładem american dream. Studiujesz wartościowy kierunek, utrzymujesz się sam, prowadzisz własny biznes, kobiety traktujesz z góry, masz kolegów z całego świata. Jak tak czytam twoje komentarze to na myśl przychodzi mi tylko jedna osoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_n4CNkZvFbF6MYgzoouQWp8E8rJnIHEmg.jpg
@Internet_the_explorer: A dziękuję. Nawet taka wymuszona ironia to dla mnie duży komplement :). Następnym razem będę wszystko dokumentował zdjęciami i paragonami. Od swoich ciuszków zaczynając.

@NieWiemASieWypowiem: Oczywiście, że nie. Tylko dbająca o poziom wykopu i wolna od ataków personalnych intelektualna elita z neuropy brudzi sobie ręce pracą zarobkową. Ktoś musi zarabiać na nasze zasiłki, z których kupujemy sobie płaszcze HB.
@RPG-7: niech już nie przesadza, że za 3k miesięcznie nie jest w stanie przeżyć ze swoim chłopakiem...

Kto jej broni poszukać jakiejś lepszej pracy? Nie wierzę, że nie znalazłaby nic lepszego niż praca jako szatniarka.

Ja sam w tym roku (lvl19) pracowałem w zakładzie, gdzie robi się lampy samochodowe. Zgadnijcie ile miałem na rękę... 9.50, tak 9.50 i #!$%@? sam znalazłem sobie pracę, więc niech nie #!$%@? jak jej to jest