Wpis z mikrobloga

Mirki ale inba. Mam kumpla około 40 lat który poderwał laskę w moim wieku (20 lat - przyp. red.) no i siedzimy razem na loży. Na maksa zmieszane towarzystwo, z 8 osób w wieku 20 i z 8 w wieku 40. No i ogólnie faceci wszyscy mają #!$%@? na wiek i wszyscy pijemy razem i się dogadujemy. Laski natomiast ni #!$%@?, byłem przed chwilą na fajce z tymi starszymi i obrabiają dupę tym młodszym. Mówią że #!$%@? ubrane i że gówniary (no #!$%@? sorry ty stara torbo ale nie miała 20 lat roboczych żeby sobie odłożyć kasę na fajne ciuchy a skoro ma 20 lat to po #!$%@? ma się zachowywać jak 40stka?) Wytlumaczcie mi dlaczego laski zamiast współpracować i sobie pomagać zawsze kładą sobie kłody pod nogi.

#logikarozowychpaskow
  • 8
@diversion876: Wytlumaczcie mi dlaczego laski zamiast współpracować i sobie pomagać zawsze kładą sobie kłody pod nogi

Bo to płeć żeńska. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może te czterdziestki zazdroszczą tej dziewczynie Twojego kumpla, a jej koleżankom obrywa się za nią też, bo są z nią? :D #rozkminy
@diversion876: Bo dla każdego faceta 20-latka jest bardziej atrakcyjna i seksowna niż 40-latka z pustymi, wyschniętymi jajnikami, więc czterdziestki czują się zazdrosne. Mężczyzna jest za to atrakcyjny znacznie dłużej, bo jego wartość nie sprowadza się tylko do wyglądu, a jego zdolności reprodukcyjne trwają dłużej.
@diversion876: koleżanki widać zapomniały, że młoda laska może, ale wcale nie musi być ładnie ubrana - bo bez ubrania wygląda zwykle równie dobrze, albo i lepiej niż w ubraniu.

Tyle mają, co se pogadają. Typowy ból dupy mają.