Wpis z mikrobloga

byłem na treningu i wracając zrozumiałem geniusz naszych władz. Nie mogę już, zgodzić się z wrogimi, siejącymi defetyzm reakcjonistami, którzy twierdzą, że nasze państwo nie prowadzi polityki prorodzinnej i prozdrowotnej. Mało kto jednak pojmuje jak genialne władze żeśmy sobie wybrali, a właściwie jakie stały się darem dla nas niegodnych...

Ale po kolei, jadąc 50km/h #!$%@?łem się w dziurę na pół samochodu (bo po #!$%@? w mieście latarnie?), mało mi zawieszenia nie urwało. Wtedy spłynęła na mnie mądrość i zostało mi dane pełne zrozumienie. Władza nie chce żeby obywatel, wychodził z domu, paląc benzynę i niszcząc środowisko i wydając pieniądze na drogie paliwo. Władza, chce żeby obywatel, zacieśniał w domowym zaciszu relacje międzyludzkie, by prokreował, dbając o przyrost naturalny w naszym kraju. Nie przekonuje Was to?

No to spójrzcie: wyjeżdżasz z domu (zamiast prokreować, lub prowadząc dyskusje na wysokim poziomie, choćby na temat dobrobytu jaki mamy) i co? czają się fotoradary (żebyś jechał bezpiecznie), nie ma fotoradarów, spokojnie są dziury...

Dobra, no to może kolej?... hehe, pociągi już dawno nie przekraczają średniej prędkości 50-60 km/h więc na trasie katowice - wrocław jadą prawie 4h... na innych trasach nie lepiej...

Rozmnażaj się zatem i żyj blisko żony...

Dobra, pójdziesz piechotą? super, bo tu właśnie zaczyna się polityka prozdrowotna naszych władz...

#bejdakmysli #przemyslenianawieczor #niewiemjaktagowac
  • 2
  • Odpowiedz