Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na nową politykę Wykop.pl informuję, że z dniem 30.09.2014 wszystkie moje dane personalne i fotografie, filmy itd. są obiektami moich praw autorskich (zgodnie z Konwencją Berneńską). W celu komercyjnego wykorzystania wszystkich, wyżej wymienionych obiektów praw autorskich, w każdym konkretnym przypadku wymagana jest pisemna zgoda!

Wykop.pl jest teraz firmą publiczną.

Dlatego też, wszystkim użytkownikom tego portalu ze śmiesznymi obrazkami, zaleca się umieszczenie na mikroblogu podobnych «powiadomień o prywatności», inaczej (jeżeli powiadomienie nie było opublikowane na stronie chociaż raz), automatycznie pozwala się na dowolne wykorzystanie danych z Waszej strony, Waszych zdjęć i informacji, opublikowanych w wiadomościach na profilu Waszej strony.

Każdy, kto czyta ten tekst może skopiować go na swój profil wykop.pl. Dzięki temu będzie chroniony art. 8574 KK "za publikacje zdjęć grozi 3 lata więzienia"

#heheszki #facebook #pozdrodlakumatych
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykop.pl jest teraz firmą publiczną.


@Cierniostwor: W odpowiedzi na nową politykę wykop.pl informuję, że kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło
  • Odpowiedz