Wpis z mikrobloga

#film #filmbybiuna #gangstersquad #wyszlamzamazzarazwracam

Wczoraj byliśmy na Gangster Squad. Pogromcy mafii nic odkrywczego w tym filmie nie zostało pokazane, przewidywalna fabuła, ale zagrana w bardzo dobrym stylu. Prawdopodobnie gdyby nie różne gagi i to jak postacie zostali wykreowani prawdopodobnie zanudziłabym się na tym filmie, a tak wyszłam z kina w dobrym humorze. Nie jest to wybitne kino, nie odkrywa niczego nowego, nie zaskakuje specjalnie. Nazywanie tego filmu dramatem jest nie co przesadą - samo '"gangsterski" z akcentem komediowym spokojnie by wystarczyło.

Dzisiaj byłam na Wyszłam za mąż, zaraz wracam

Typowa komedia romantyczna, aż do bólu. Po samym opisie filmu wiadomo jak się skończy - liczyłam jednak na małe zaskoczenie, że może tym razem film tego typu nie będzie przewidwalny.. no ale jednak. Żarty baaardzo oklepane, czasem może i się uśmiechnęłam, ale zdecydowanie nie wbuchałam gromkim i niepohamowanym śmiechem tak jak reszta widzów. Bardzo nie podobała mi się postać grana przez Diane Kruger ewidentnie mnie denerwowała. ;]

Czyli Gangster Squad mogę spokojnie polecić do obejrzenia jeśli nie wymaga się od filmu mega zaskoczenia, a od "Wyszłam za mąż, zaraz wracam" radzę trzymać się z daleka - ale na szczęście już niedługo pewnie zdejmą z ekranów.;]
  • 3