Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Dzisiaj mija 21 dzień mojej nauki rysowania:) przez ostatnie dwa dni przerobiłam sporą część materiału dotyczącą dwupuntkowej perspektywy. Specjalnie nie wstawiałam pojedynczych lekcji aby dzisiaj móc wstawić wszystkie lekcje z tego działu. Ostatnio byłam zdziwiona jak można cały rysunek oprzeć na 1 kropce, więc wyobraźcie sobie co można zrobić za pomocą dwóch małych kropeczek^^ . Do końca książki zostały trzy lekcje, które delikatnie zarysowują jak rysować twarz, oko oraz dłoń. Dlatego też kolejny wpis będzie moim ostatnim wpisem dot. rysowania z książką()

Tymczasem wrzucam rezultaty bazgrania przez te kilka ostatnich dni. Paaa

#rysowaniew30dni #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #rysunek

----------------------

Uczę się rysować z książką "You Can Draw in 30 days" i relacjonuję przebieg na mirko pod tagiem #jaknarysowackota . Jeśli chcesz śledzić przebieg to koniecznie obserwuj #jaknarysowackota . szczegóły TUTAJ.
moonlajt - Mirki i Mirabelki!

Dzisiaj mija 21 dzień mojej nauki rysowania:) przez os...

źródło: comment_ZOz7Q1pOCNwXD0EaWSihwo0kYD9v2jqX.jpg

Pobierz
  • 5
You Can Draw in 30 days"


@moonlajt: Wszystko w tej książce jest od linijki? ja się uczyłem podobnych z książki Dobrzański "Rysunek techniczny maszynowy", ale odręcznie mi nie idzie.
@moonlajt: @jigsaw96: Kropki umieszczasz jak tylko chcesz, tak, aby uzyskać widoki z różnych stron i perspektyw. Na tych rysunkach perspektywa jest zawsze taka sama, z "rogu" rysowanego obiektu. Jeśli kropki umieści się niżej, to będzie wyglądało jakby patrzyło się na obiekt z góry, jeśli wyżej to tak jakby się patrzyło z pozycji "żaby". Jeśli zmienimy np. tylko prawą kropkę i oddalimy ją bardziej na prawo, będzie to wyglądało jakbyśmy stali