Wpis z mikrobloga

Mały update brody. Mój przyjaciel ma 3.5 miesiąca. Niestety nie miałem czasu ogarnąć lekkiego zarostu, więc wygląda trochę #!$%@?. Boki jak widać przycinane, pierwszy raz całkiem, drugi raz od góry do dołu, dół zostawiony, szczególnie środek brody bo najwolniej rośnie. Pierwsze foto po miesiącu zaraz po wizycie u fryzjera ( boki skrócone na maks ), drugie foto - stan obecny. Trzymać i robić to na coś takiego? Drugie foty robione w dzień, jakieś 2-3 tygodnie temu. Chyba lepiej to wygląda przy naturalnym oświetleniu.

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_aiEcfwzsDTNrYabAbpHLq8IrNJcLkRsw.jpg

Uwaga spam tagów #broda #pokazbrode #zarost #brodawiecznosci #brodaboners

Wołam przyjaciół z brodą @KartaSieciowa @Pawciu @Kormas @straggler @mrOlii Jak o kimś zapomniałem to pisać, zawołam następnym razem.
maze - Mały update brody. Mój przyjaciel ma 3.5 miesiąca. Niestety nie miałem czasu o...

źródło: comment_fGkv85Js4rMGvmquUekNCaKvAP2Bs3R7.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@maze: Moze jutro coś zrobię. Skracalem maszynka do strzyżenia i rozjechaly mi się te zęby nadające długość. Skończyło się długim lysym plackiem, więc musiałem zgolic całość do długości jednodniowego zarostu. To było w ostatni piątek
  • Odpowiedz
Jak sie drapiesz sypie Ci sie skóra :d?


@mrOlii: Olejki temu zapobiegają rozumiem?


Gdzie się kupuje takie olejki w ogóle? Wszędzie w internetach piszą o olejkach do brody, a ja nigdy nigdzie nie widziałem ;f
  • Odpowiedz