Wpis z mikrobloga

@Ralys: zgłaszam się, bo dla rusofilasków, każdy kto jest przeciw Putinowi jest banderowcem - śmierci dziadka w Katyniu sowietom nie wybaczę i możesz mnie trollem nazywać, do tego ukraińskim - wiem jedno - mój dziadek patrzy z nieba na mnie i jest ze mnie dumny, że daję odpór sowieckim pachołkom!!!
  • Odpowiedz
@czerkies: Mógłbym się bronić tym: Etymologicznie poprawne jest z pod i taka pisownia obowiązywała do roku 1936.

ale umiem przyznać się do błędu i mylą mi się te kwestię - najlepsze, że edytowałem "spod" właśnie na "z pod" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy jak dla beki drażnię ruskie trolle używając mojego ulubionego określenia "gwałciciele i mordercy wypuszczeni z rosyjskich więzień" lub "mordercy z rosji" to jestem trollem ukraińskim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zgłaszam się, bo dla rusofilasków, każdy kto jest przeciw Putinowi jest banderowcem - śmierci dziadka w Katyniu sowietom nie wybaczę i możesz mnie trollem nazywać, do tego ukraińskim - wiem jedno - mój dziadek patrzy z nieba na mnie i jest ze mnie dumny, że daję odpór sowieckim pachołkom!!!


@gapcio666: Zgłaszam się, bo dla ukrainofilów, każdy kto jest przeciw Majdanowi jest putinowcem - śmierć pradziadka pod Drohobyczem banderowcom nie wybaczę
  • Odpowiedz
@Ralys: i przy tym zostańmy - jak dla mnie bezmiar zbrodni ruskich jest o wiele większy i tu się nie dogadamy... więc możesz mnie lżyć od banderowców - zwisa mi to i powiewa - fakt faktem - działasz ramie w ramię z okupantem polski z lat 1945-1989... :P
  • Odpowiedz