Wpis z mikrobloga

914 - 1 = 913

Praca zbiorowa

Multikonto

Sci-fi

Skończyłam dziś czytać #wykopowybestseller. Na początku sceptycznie podchodziłam do tej książki, bo przecież ma ona aż 15 autorów, więc z pewnością to wszystko nie będzie trzymało się kupy i będzie to powieść-gniot.

Wyznacznikiem dobrej książki jest dla mnie to, jak bardzo mnie ona wciąga. Gdy przewracam kolejne strony, zatapiam się w fabule i nie mogę się oderwać, to znaczy, że jest dobrze. :) I takie właśnie odczucia miałam czytając "Multikonto". :)

Fabuła opowiada o człowieku, który ma niesamowity dar "nieśmiertelności". Gdy kończy się jedno jego życie, wtedy rodzi się on na nowo w ciele innej osoby. I tak jak już w swojej recenzji wspominał @projekt997, atutem (a nie wadą, jak niektórzy twierdzą) jest to, że każdy z autorów ma swój odrębny styl pisania. Dzięki temu naprawdę mamy wrażenie, że nasz bohater w każdym życiu jest kimś innym. Mimo wszystko książka jako całość jest całkiem spójna i poszczególne żywota są ze sobą w jakiś sposób powiązane.

Jednym słowem książka bardzo zwariowana, po przeczytaniu w głowie zostaje nam więcej pytań niż odpowiedzi.

Polecam 10/10.

Jednocześnie mam pytanie do autorów. Z tego co wyczytałam w znalezisku, można udostępniać książkę w dowolnym medium i formacie. Jednak chciałabym zapytać, czy mogę Wasz utwór przeczytać na antenie radia WykopFM?

Wołam autorów: @klik34 @efem @Kozajsza @nt22 @krolka89 @Pzanty @fuurikuuri @WarsDman @M4lutki @Kontestator @japer @Usmiech_Niebios @fl4meee @BQP @bonnie_21 i pomysłodawcę @kessubuk

#bookmeter
Pobierz F.....a - 914 - 1 = 913



Praca zbiorowa

Multikonto

Sci-fi



Skończyłam dziś czyt...
źródło: comment_NxRZe9WkNfNqRXPmAvUmFcn0TLHyY6at.jpg
  • 36
@Kozajsza: Ooo, super utwór! Fajnie byłoby jakby każdy z Was zarzucił mi utworem (takim dobrym na tło do czytania), który pasowałby do Waszego rozdziału. Myślę, że wtedy fajnie słuchałoby się Waszej książki. Myślę, że jak będę to czytać na radiu, to nagram i udostępnię gdzieś do pobrania w formie audiobooka.

Mogłabym poprosić od każdego z Was po jednym takim utworze? @klik34 @efem @nt22 @krolka89 @Pzanty @fuurikuuri @WarsDman @M4lutki @Kontestator @japer @
@Famina: Hah, dzieki za pozytywne słowa! Kiedyś pamiętam był pomysł czytania rozdziałów na antenie, ale trochę to ucichło i tak się oddaliło, ale reaktywację tej idei na pewno popieram :)

Jeśli chodzi o kawałek, który mnie zainspirował, to ciężko powiedzieć, więc wrzucę ten, który IMHO pasuje do czytania i ogólnego nastroju rozdziału.

GLASS ANIMALS - GOOEY
e.....m - @Famina: Hah, dzieki za pozytywne słowa! Kiedyś pamiętam był pomysł czytani...