Wpis z mikrobloga

@Czarlesone: konkretne pytanie, to licze na konkretne odpowiedzi, bo twoja raczej duzo nie wprowadzila do mojego zycia, bo wszystko to rzeczy oczywiste :) no offence, cumplu
  • Odpowiedz
@jojko chodziło mi bardziej o to żebyś skonkretyzowal pytanie, ja raczej dlugodystansowo biegam, przy solidnym podejściu i umiarkowanej diecie fajnie bf spada, ale nie da się też uniknąć zgubienia tkanki mięśniowej, pozdro
  • Odpowiedz
@jojko a waga/wzrost? Rozumiem, że nie jesteś jakoś nastawiony na czasówki jeżeli pytasz o sylwetkę, żeby gubić bf, pisza, że trzeba około 40 minut biegu, interwały tez są podobno fajna opcja, szybko i skutecznie(podobno, bo sam nie uskutecznialem)
  • Odpowiedz
@Czarlesone: Na razie nie jestem na nic nastawiony, chcę po prostu biegać dla lepszego samopoczucia i troszkę polepszyć sylwetkę (brzuch). 180 cm / 70kg
  • Odpowiedz
@jojko no, brzuch jak najbardziej się poprawi, polecam treningbiegacza.pl na początku zwróć dużą uwagę na sylwetkę podczas biegu, jak nabędziesz głupich nawyków, to bieganie może ci tylko zaszkodzić, jest tam szereg art dla początkujących biegaczy, powodzenia i wytrwałości, pozdro :)
  • Odpowiedz