Wpis z mikrobloga

Co ty wiesz o wolnym rynku? Uważasz się za wolnościowca bo masz feniksa na awatarze na fejsbuku? Powiem ci jedno, nie wiesz nic o wolnym rynku. Janusz Korwin Mikke poświęcił swojego jedynego syna Przemysława Wiplera by oddał swoją godność za to byś ty, grubasku z brodą mógł pisać do Szumlewicza o otwarciu parasola w jego dupie. Wiesz co kucu? To Szumlewicz otwiera parasol w twojej dupie. Do tego ten parasol jest czerwony a Szumlewicz przerywa ci w połowie zdania.

Zapytasz mnie pewnie czy mam dowód. Czy mam dowód? Czy mam dowód? Czy mam dowód? Czy mam dowód? Czy mam dowód? Czy mam dowód? Tak #!$%@? mam dowód bo jestem dojrzałym facetem z trójką dzieci. A ty co jesteś idiotą uzależnionym od wykopu. Weź tych swoich mirków i pójdź #!$%@?ć policji. Tylko będziesz miał problem by się #!$%@?ć tak jak Synboży Przemek E. Bandzior bo masz tylko 16 lat i nie sprzedadzą ci wódki. Spójrz prawdzie w oczy. Zdejmij plakat Ukrzyżowanego Wiplera. Zgól tą brodę. Obetnij kuca. Pojedź do Wietnamu. Kup tam na wolnym rynku siekierę. Zbuduj dom z drewna które zbierzesz przy jej pomocy. Znajdź tam kobietę na tyle ładną na ile możesz. Ożeń się z nią. Spraw by spłodziła ci dziecko. Sprzedaj dziecko na wolnym rynku. Sprzedaj wietnamską żonę na wolnym rynku. Sprzedaj swój drewniany domek na wolnym rynku. Zmień imię na Ozjasz Goldberg. Wróć do Polski. Teraz dopiero wiesz co to wolny rynek. Teraz dopiero wiesz co to życie. Wytatuuj swoje nowe imię na swoim czole. Idź na spotkanie z Korwinem. Przesiedź tam całą godzinę. Podejdź do Krula. Podaj mu książkę do podpisania. Tą książką będzie biblia. Powiedz "Dla Ozjasza Goldberga poproszę". Wyznaj miłość Korwinowi. Korwin jest miłością. Korwin jest wietnamskim dzieckiem. Korwin jest wolnym rynkiem. Korwin to mesjasz.

#pasta #korwin #knp #neuropa #4konserwy
  • 12