Wpis z mikrobloga

@Pzanty: @ukruszonykubek: szczerze wam współczuje, chyba najciężej jest wyjść z takiej rangi, chociaż nie wiem bo nie byłem, od razu mnie do szeryfa wrzucili :( grałem raz na smurfie z kumplami co mają silvery/gold novy i była tragedia.

Mimo tego, że człowiek się stara i potrafi coś zabić bo grał w inne gry i wie o co chodzi to i tak mu to nic nie da jak reszta takie retarderos
@Sony_Toprano: mi to się już odechciewa grać - nie widzę szans na poprawę, co prawda niestety z randomami oczywiście (z premade byłaby inna bajka). Ile czasu masz na liczniku w cs? poprawiasz jeszcze jakieś elementy (celność, granaty), czy po prostu sobie pykasz wciąż?
@Sony_Toprano: nie chcesz kiedyś zagrać z DMG? Bo jestem ciekaw jak to się różni od ESEA. Ostatnio grałem przeciw cly na esea i otwierałem, wiec nie powinno być tragedii. Na MM nie mogę wyjść z DMG, bo za dużo nieogarów :c
@Neutrin: jakież było moje zdziwienie jak w połowie sierpnia przestałem grać i miałem na pewno jakieś ~275 wygranych z globalem a kilka dni temu odpaliłem znowu csa a tu tylko ~262 i supreme.. czyli paru grajków odpadło (co mnie cieszy) nie koniecznie z globali, ale tak mi się wydaje bo utrzymywałem go przez ponad 150mmów więc tak z dawnych czasów już vac chyba nie łapie, chociaż.. kto ich tam wie (