Wpis z mikrobloga

Ja to tu tylko zostawię ()

We're proud to unveil Dark Souls II: Scholar of the First Sin!

Dark Souls II: Scholar of the First Sin will be launching on Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4, and PC!

Learn more here: http://bit.ly/1yaijUx

This complete Dark Souls II experience will include all 3 Dark Souls II DLC contents (Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King, Crown of the Ivory King), new NPCs to offer an even deeper storyline, improved graphics, and additional gameplay features and enhancements!

#darksouls #darksouls2 #gryzdexterem #gry
DeXteR25 - Ja to tu tylko zostawię (。◕‿‿◕。)



We're proud to unveil Dark Souls II: S...
  • 18
@Ciepla_Kupa: Biznes. Seria Souls była jak dla mnie niszowym produktem dla specyficznej grupy odbiorców. Albo kochasz Soulsy albo nienawidzisz. Odniosła sukces bo wielu graczy (w tym ja) traktowało ją jako wyzwanie. I bardzo dobrze. Ale komercja rządzi się swoimi prawami. Marka stała się bardzo rozpoznawalna i nieuniknione jest pójście w kierunku casualowych graczy. Podsumowując. Cieszmy się Soulsami, bo ta marka zostanie zarżnięta wcześniej czy później i czeka ją los CODów i
@DeXteR25: polecam demon's souls. Mimo że to pierwsza mniej rozbudowana część to twórcy podeszli do niej bardzo kreatywnie w porównaniu z dark soulsami. W porównaniu do ds2 widać że brakowało już im pomysłów. Tylko szkoda bo gra juz trochę martwa się zrobiła. Za późno PlayStation nabyłem
@Ciepla_Kupa: Obecnie mam PS4 i PC. Nie mam możliwości pogrania w Daemon Souls. Po cichutku liczę, że kiedyś zostanie wydana na PC albo jakiś remake FS zrobi. Byłem głupi jak wyszło Demon Souls i miałem PS3. Kumpel mnie namawiał na ta grę, a ja stwierdziłem, że nie mam czasu na bezsensownie wygórowany poziom trudności i odpuściłem, patrząc jak on gra wydawało mi się nudne. Żałuję do dziś.
@DeXteR25: ale to nie jest fajna wiadomosc () aktualni posiadacze ds2 zostali wydymani, trzeba bedzie kupic jeszze raz gre zeby wszystkimi nowosciami sie cieszysc, darmowy patch na pc nie wprowadzi np. obslugi dx 11
@DeXteR25: co? a jakie niesie to ze soba plusy? na dodatek podziela spolecznosc multiplayer i gra o wiele szybciej umrze, mam nadzieje ze chociaz wynagrodza to jakas spora obnizka na kupno odswiezonej edycji tak jak przy metro/de:hr

@Ciepla_Kupa:

- Last-gen and new-gen versions use different game servers.

- Last-gen and new-gen versions are not compatible for online matchmaking. (PS3 to PS4 matchmaking is not supported)

- You cannot transfer save
@goltus: Kończę pierwsze Soulsy. Później LotF. W lutym BloodBorne. Od kwietnia będę grał w wypasioną wersję Soulsów 2. Dla mnie osobiście to rewelacyjna wiadomość. From Software liczy hajs i radzę się z tym pogodzić. Tą serie czeka los COD moim zdaniem. To cena popularności gry. Każdy kto myśli, że wydawca będzie się oglądał na coś innego niż pieniądze jest naiwny jak dziecko.
@DeXteR25: co jest cena popularnosci gry? ruchanie w dupe nabywcow? ds2 twardo stoi z cena, nie to co inne odswiezone gry ktore tanialy bardzo szybko(metro, deus ex), na dodatek producenci tych gier obecnych posiadaczom dali spore upusty na kupno odswiezonej wersji gry, jesli tego samego nie zrobi namco bandai to bedzie to strzal w stope, na dodatek ds2 to gra w ktorej modul multiplayer to dosc wazny czynnik i dzielenie spolecznosci
@goltus: Nie ekscytuj się tak

Ceną popularności każdej marki jest komercja. Zawsze ruchają Cię w dupę w mniejszym lub większym stopniu. Gdy gra staje się popularna i umacnia swoją markę to producent chce z niej wyciskać możliwie jak najwięcej. Dziwię się, ze tego nie wiesz. Dlatego sprzedaje się produkty dwa razy bo i tak je kupią. Wypuszcza się niedorobione gry itd. Soulsy są super ale zostaną zarżnięte wcześniej czy później. Kasa
@DeXteR25: ale #!$%@?, kazdy wie ze liczy sie kasa, ale ruch namco jest bezczelny, rozumiesz? inni wydawcy rozegrali to inaczej, ds2 to swieza gra ktora wyszla niedawno a oni juz ja odswiezaja w taki bezczelny sposob usmiercajac przy tym spolecznosc multiplayer, takie posuniecia powinny byc pietnowane, no ale sporo wolisz nastawic tylek i dac im sie wyruchac w dupe to spoko
@goltus: Przepraszam, że to odkopuję po 3 tygodniach, ale mam pytanie do kolegi, a mianowicie. Czy jak teraz kupie Dark Souls 2 na steamie, a później wyjdzie complete Dark Souls II, to update na PC nie będzie zawierał ulepszeń graficznych (dla tych co posiadają), a tylko gracze którzy ją kupili (nowa edycje) będą ją mieli?
@goltus: Dzięki za odpowiedź, właśnie doczytałem na forach. Wersja PC została potraktowana jak konsole, a mianowicie będą to dwie osobne gry na steam z własnymi serwerami. Czyli nie opłaca mi się kupować dwójki. W każdym razie ja tam jeszcze spoko, ale Ci co kupili na PC to zostali na całkowicie "wydymani". W każdym razie widzę, że w jedynkę grą nawet więcej osób i warto by było kupić.