Wpis z mikrobloga

Ale i tak ich w 100% popieram!


@blonde_calculator: A ja mam z tym problem...

- dzien wolny (lub pol dnia) dla dzieci jesli nauczyciele maja zebranie, bierz czlowieku urlop albo co bo dzieci ponizej 12 roku zycia nei moga pozostawac bez opieki

- spotkania z rodzicami (taka niby wywiadowka) w ich godzinach pracy, co zwykle oznacza do 15

Dobrze ze primary juz dawno za mna, w secondary jest troche z tym
  • Odpowiedz
To ze szef takiej organizacji jest na umowie o prace za 100k€, co tego koszta i plan emerytalny zdaje sie dla nich nei byc jakimkolwiek problemem....


@msq: ...oj chyba nie.

Pracuje z dziewczyną co odeszła z charity, gdzie pani CEO przyznała się, że zarabia 240k€. Twierdzi, że ona zarabiała dużo więcej, ale w czasie walki z mediami sobie obcięła pensje co by nie wyglądało aż tak strasznie. Po czym podała do
  • Odpowiedz
@msq: Święte krowy na budżetowych posadach w ciągu jednego dnia zapominają, że sektor prywatny rządzi się innymi prawami i czasami nie można wszystkiego jebnąć w #!$%@? i tańczyć jak oni chcą.
  • Odpowiedz
@rzet: No to Rehab akurat. Kiedys IT opubolkowal liste najwiekszych charitow wraz z zarobkami szefow. Zaznaczyl takze kto odmowil podania infomracji. Najnizsze o ile pamietam to bylo wlasnie troche ponad 100k€. Listy od dawna juz nei ma na stronach IT. Albo ja nei potrafie znalezc...
  • Odpowiedz
spotkania z rodzicami (taka niby wywiadowka) w ich godzinach pracy, co zwykle oznacza do 15


@msq: to że w szkole twojego dziecka tak jest nie znaczy że w każdej tak jest, u mnie można się umówić na dzień i godzinę tak aby każdemu pasowało :)
  • Odpowiedz