Wpis z mikrobloga

Mirki z #modameska - poszukuję czarnego skórzanego paska, ale nie znam się więc:

- Jest jakiś konkretny typ skóry, na który powinnam zwracać uwagę (lub też unikać), bo spotkałam w opisach produktu różne wersje?

- Czy paski "niemarkowe", które nie mają przez pół paska wyrytego HUGOBOSSCZYINNASUPERMARKA i nie kosztują fortuny są w ogóle warte uwagi?

- Ile trzeba wydać na taki pasek, żeby po pierwszym użyciu nie rozerwały się dziurki? Chociaż to pewnie ciężko określić.

- Może macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe lub stacjonarne (Poznań!) ze skórzanymi dodatkami dla niebieskich pasków?

Jeśli to ma jakieś znaczenie to szukam paska, który nie jest bardzo elegancki (do garniturów itp.) tylko coś bardziej sportowego (???) z jakimś przeszyciem fajnym (na zdjęciu pasek, który bardzo lubił mój niebieski pasek :D)
Bula - Mirki z #modameska - poszukuję czarnego skórzanego paska, ale nie znam się wię...

źródło: comment_N0EsFNNdwOvgQpSnIfXpcWtno1gV76z5.jpg

Pobierz
  • 21
@Bula: Mi dziewczyna kupiła kiedyś w Reserved, skórczany, czarny, prosty bez zdobień (raczej poniżej 200zł). Czyli taki jak lubię, moim zdaniem: pasek powinien być paskiem a nie łańcuchem choinkowym, czy pasem Polsatu ;)

..wiem, wiem o gustach się nie dyskutuję.
Jak Poznań to tylko WGO. Dostaniesz tam paski ok. 40zł skórzane polskie jakie tylko chcesz. Dwa boksy są świetne z paskami no i cena fajna. Kupisz każdy rozmiar i jaką chcesz klamre

Dodam że kupuje tam od lat mój ojciec i nic się z nimi nie dzieje.
@Bula: Wchodzisz do sklepu, bierzesz pasek do ręki i łamiesz go. Jeżeli po złamaniu będziesz widziała ślad #!$%@? tym paskiem ekspedientce w twarz i idź do następnego sklepu. Powtarzaj do znalezienia paska na którym nie będzie widać śladu.

@Bula:

Czy paski "niemarkowe", które nie mają przez pół paska wyrytego HUGOBOSSCZYINNASUPERMARKA i nie kosztują fortuny są w ogóle warte uwagi?


Jak masz jakiś ryneczek w mieście to warto odwiedzić. Za 50 zł można kupić naprawdę dobry pasek. Omijaj CH i inne markowe ścierwa
@sekuranka: matko, mieszkam tu tyle czasu i nie wiedziałam o WGO :D trzeba pojechać

@Mazowia: nie chciałam się opierać na żadnej typowej sieciówce z CH, zresztą, tam i tak nic nigdy ciekawego nie ma; na targowisku czasem są jakieś stoiska z paskami, ale zawsze się bałam, że ktoś (jak to na targowisku bywa) wciśnie mi jakiś szajs :D ale dzięki za radę z łamaniem, na pewno sprawdzę
@Bula: w Poznaniu na targowiskach mają rzeczy z WGO troszke drożej oni zarabiają okolo 15zł na pasku ;d powiem więcej. Jest taki sklepik w Browarze co sprzedaje rzeczy z giełdy 50-100% większą ceną ;p

Na WGO masz jeden problem. Żeby wejść trzeba mieć karte, ale często nie sprawdzja a jak wejdziesz tyłem to w ogóle Cię nie sprawdzą.
@sekuranka: właśnie miałam pytać jak to jest z wejściem bez karty; ale jednak widzę, że może być problem. Szkoda. W takim razie czeka mnie targowe szaleństwo. Swoją drogą jak to wygląda w Poznaniu - oni stoją 5 dni w tygodniu czy są jakieś specjalne dni (tylko sobota np.) kiedy stoisk jest najwięcej?
Rynek Jeżycki polecam ;) tam na pewno jakaś babeczka będzie miała pasek. Na Dąbrowskiego masz galanterie skórzaną zaraz na przeciwko rynku jakoś nie daleko więc warto wstąpić ;) Co do targowiska to popularne bema zaraz przy Chwiałce od pon do ndz stoją tak do 15 na pewno potem się niektórzy zwijaja. Nie wiem jak to tam jeszcze funkcjonuje bo nie byłam z 5 lat. Jak do wgo wejdziesz od strony biedronki to
@Mazowia: jasne, na handlu i reklamie pewnie tak, natomiast kultury za grosz, skoro sugerujesz, że najlepiej to "#!$%@?ć" sprzedawcy za coś, za co on winy najczęściej nie ponosi...

co do klapsa, to ode mnie raczej by Ci się klaps nie spodobał