Wpis z mikrobloga

Rozwiązanie #konkurs

Przepraszam, że tyle to trwało, ale bohatera konkursu musiałem jeszcze naładować, żeby mieć pewność, że wrócę do domu z pomiarów.

Do zgarnięcia był pendrive-karta Bentley'a o pojemności 2 GB. Przypomnę, że katalogowy czas przyspieszenia Renault Zoe od 0 do 100 km/h wynosi 13,5 s. Pomiary zostały dokonane na płaskim odcinku drogi w dwóch kierunkach. Temperatura na zewnątrz wynosiła 1*C. W samochodzie sam kierowca, wszystkie urządzenia zużywające prąd wyłączone. Uzyskane czasy to 14,0 s i 13,7 s, co daje średnią 13,85 s. Ta odpowiedź padła dwa razy, ale jako pierwszy udzielił jej @japkko Gratuluję :) Podaj proszę dane do przesyłki w wiadomości prywatnej. Pendrive'a wyślę we wtorek, jak będę w redakcji.

Wszystkim pozostałym wielkie dzięki za wzięcie udziału w zgadywance. Chętnych do zgarnięcia innych gadżetów motoryzacyjnych zapraszam do śledzenia tagu #autokultrozdaje Natomiast tych, którzy chcą trochę poczytać o motoryzacji, dziennikarstwie motoryzacyjnym i fotografii samochodowej od zaplecza zachęcam do obserwowania mojego tagu #mzcars lub po prostu mnie.

Do następnego, Mireczki! ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dziekan5 - Rozwiązanie #konkurs 



Przepraszam, że tyle to trwało, ale bohatera konk...

źródło: comment_El3Wepwzc8MLXiZXf7rAsLvKu2ptn2XQ.jpg

Pobierz
  • 9