Wpis z mikrobloga

hejka postanowiłem potestować eve, póki co przeszedłem bazowy samouczek i wziąłem się za samouczek "industry"

macie może jakieś porady jak w ciągu tych 21 dni zdobyć na plexa lub dopłacać tylko raz?.

#eve #eveonline
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xardin: plexing/deplexing w lowsecu w jakiejs milicji, jak jeszcze gralem to mozna bylo zrobic plexa w 3-5 dni, teraz powinno byc troche dluzej ale w 21 na 100% sie uda.
  • Odpowiedz
@Uhaab: Dzięki ci to na pewno dobra droga :) wrzucam w zakładki i jak zrobię jeszcze szkolenie bojowe (kiedyś tam wcześniej je robiłem, ale przyda się pewnie ekwipunek z niego do milicji) i podbije może jutro lub dziś.
  • Odpowiedz
@Xardin: Jak nie masz takiej wielkiej potrzeby, to olej walkę o granie za darmo w pierwszych miesiącach gry. To bardzo zabija tą grę na początku, że wbija się sobie do głowy taki cel - finał jest taki, że rozwijasz sobie biznesy (co w EVE idzie naprawdę wolno, musisz się dużo nauczyć, "wczuć" w rynek) i fajnie Ci to idzie, ale i tak czujesz niechęć dlatego, że ISKi które generujesz nie
  • Odpowiedz
@Uhaab: Niestety na ich czacie piszą że akademia zawiesiła działalność :/. Jeszcze jutro coś spojrzę bo dzisiaj i się grać specjalnie nie chciało.
  • Odpowiedz