Wpis z mikrobloga

5.0! Nareszcie dostałem oficjalną aktualizację, niestety po zainstalowaniu i przystosowaniu apek telefon strasznie mulił, przeglądanie stron internetowych było nie możliwe do tego cały czas wyskakiwał komunikat "niestety aplikacja dokumenty została zatrzymana". Postanowiłem wykonać factory reset który trwał około godziny i wyglądało to na Brick telefonu... Z nerwów(nie mam gwarancji) zaczełem wciskać volume down +power itp itd aż w końcu telefon uruchomił się w safe mode. Zrobiłem wstępną konfigurację i zresetowałem telefon by wejść w tryb normalny doszedł jeszcze 30 minutowe sranie na bootloaderze(telefon bym naprawił sam ale tyle z tym #!$%@?...) aż w końcu się uruchomił (THANK GOD) i normalnie funkcjonuje i się w nim chyba zkochałem #nexus5 #tylkonexus #androidl
Pobierz McMac - 5.0! Nareszcie dostałem oficjalną aktualizację, niestety po zainstalowaniu i ...
źródło: comment_fkSQQ8STouGW2cqiyluM5H3Fb9HCt7MV.jpg
  • 4
@kon-jakub: Mnie również, jak i na klawiaturze ,jestem zwolennikiem oszczędzania baterii i wszystko co ciemnie i czarne o wiele lepiej mi pasuje.

Co do telefonu to standardową apka muzyki Muzyka play(jak zwał tak zwał) nie działa,mogę jedynie wejść do sklepu z muzyką ale nie w bibliotekę czy inne listen now. Po prostu resetuje aplikację
@McMac: masakra, coraz bardziej nie chcę aktualizować, a mam juz od paru dni. Od aktualizacji oczekuje sprawności od razu, a nie #!$%@? się z byle gownem.