Wpis z mikrobloga

#vacation

One of the most disturbing things I learned about, was a small program (40kb) that could be placed in the memory of a mouse, inside a driver, on a USB stick or anything and that did nothing else than be associated with a normal program. Let’s say, Spotify, just to clarify it. So when the user has the program launched ones, just by clicking it (it runs silent, nothing is shown) it will activate every time Spotify was running until a reboot occurred.


The program Itself, reminds me of what was known as vt.exe, a small aimbot that helps you without being blatant. It helps you when you are close enough to the target, aim wise, and just brings the shots to the head. Furthermore It has a sound function, that beeps every time you move your aim close to an enemy, no matter walls or smokes between you. This is VERY powerful considering a top match, where every information is matchwinning.

http://www.hltv.org/blog/8953-backing-the-cheat-accusation
  • 14
@wzr1one: czytałem o tym już jakiś czas temu, pisałem nawet na mirko o możliwościach czitowania na Lanach (w kontekście JW - zobaczycie, kwestia dni jak i jego posadzą ;) ) ale dzieciaki zawsze mówią "Hurr durR, przecież to widać jak ktoś za nim siedzi, nie może mieć dabljuejcz bo by ktoś widział, on jest po prostu dobry #!$%@?, bóg miszcz świata grubaświnia.jpg"
@kbl: ehh ten świniak mnie nie przekonuje swoim skillem...

Wydaje mi się, że nikt raczej w csgo z VP nie hackuje... a widze, że białego osądzają, i coś tam na tabelce było z TaZ'em... o co chodzi? wiesz coś na ten temat?
@wzr1one: Białego oskarżają bo ma formę, a Taza bo ostatnio gra ponad swoje umiejętności, też to zauważyłem, ale to raczej zwyżka formy u Taza niż odpał. Jeśli miałbym kogoś w VP szukać to najprędzej Snaxa, kiedyś już dostał bana za cheaty (choć twierdzi, że niesłusznego) i z tego co obserwowałem jego "karierę" to ma mentalność cziterskiego gimbusa, chociaż bardzo go lubię mimo to :)
@wzr1one: lol, jak ktoś był w telexpresie to jest nienauraszlny xD ? nie zdziwiłbym się jakby się okazało, że smn faktycznie przekazał adminowi esea swojego czita, Valve go ogarnęło pod kontem kodowania i wleciałoby kilkanaście VACów dla takich agentów jak JW czy olofm (nienawidzę Fnatic ( ͡ ͜ʖ ͡) ) ale i dla reszty ferajny w tym Paszy czy KennySa.

A tak poza wątkiem, widzę, że
@kbl: Nie, ja tutaj się dowiedziałem o całej akcji, nie śledze tak bardzo sceny, fnatik też nie lubie mocno :D

Ale co do paszy... uważasz, że odpalony? Jak dla mnie, to ten chłop jest za szczery, żeby był odpalony
@wzr1one: już nic mnie nie zdziwi, takich rzeczy nie musi wcale załatwiać sobie sam, pamiętam jego początki na twitchu to nie potrafił ramki ogarnąć, kamery włączyć... ale miał "przyjaciela", który mu to robił. więc who knows...
@kbl: wiesz, "przyjaciel informatyk" to może być też zwykły typek, który jest zwyczajnie ogarnięty w komputerach... ale tak jak mówisz, who knows... :D mam nadzieje, że virtusów to ominie, bo stracę do nich szacunek mocno...
@wzr1one: z takich ciekawostek: gracze na lanach mają zakaz posiadania komórek na scenie, żeby ktoś umówiony z widowni nie smsował im na który bombside wchodzą przeciwnicy xD
@kbl: chyba Izak pomagał Pashy ogarnąć streamowanie, przynajmniej tak się umawiali na streamie Izaka gdy Pasha dopiero zaczynał "karierę".