Wpis z mikrobloga

@Vojtazzz: OKC już 3-10. Nadal jednak mogą wygrać przynajmniej 52 spotkania :>

Durant nadal widzę, że jest jako "late november" a westbrick "early december". Będzie niezła jazda. Teraz mają Nets i GSW
@PlayTheGame: Nie no wiadomo, że każda profesjonalna drużyna w Stanach by odprawiła Kentucky na luzaku. Po prostu Sixers w tym sezonie trochę przesadzili z tankowaniem, serio, czuję, że to będzie rekord, nie widzę perspektyw na wygranie meczu w tym roku kalendarzowym. Ankieta pokazuje tylko jak ludzie kręcą z tego bekę. Rok temu Sixers byli żenujący, a nie zapominajmy, że przez dużą część sezonu grali z Hawesem, Turnerem, mieli Thada. Teraz odejmując
@Ryjuss: Wg mnie mają po sezonie. I to totalnie. Pick do dupy, bo koniec 2 dziesiątki, duże ryzyko ze zdrowiem obu + #!$%@? PO, bo nie przejdą 3 z 4 rund bez przewagi parkietu, kiedy przynajmniej dwa z nich to będą Spurs/Mavs/Warriors/Misie

No i Brooks zostanie, bo kontuzje, a nie że jest beznadziejnym trenerem
@MikoBalagany: Hinkie przegiął, pod jednym względem. Tam obecnie nie ma kogo oglądać, bo chodzić na mecze, żeby patrzeć na 30 minut Noela i MCW to bezsens, a nikogo więcej tam nie ma

Po co im był ten Saric... czemu nie zostawili Paytona?
@Vojtazzz: Czyli co? Mini-tank w stylu Spurs? Wątpię żeby Durant i Westbrook dali się od taks obie posadzić na ławce. To nie ten moment w ich karierach. IMO #!$%@? będą mieli tylko w przypadku 8. miejsca. 6-7 miejsce nie będzie już takie złe dla nich, a jestem zdania, ze stać ich na wejście w okolicach 6-8.
@PlayTheGame: Moim zdaniem skończą na 6 miejscu i #!$%@?ą się w drabinkę, której nie da się przejść. Do tego nie chwycą niczego specjalnego w drafcie z numerem 21-22, a Brooks zostanie, bo nie jego wina

Ci się styrają, będą grali na krawędzi zdrowia i nic im to nie da
@Vojtazzz: Akurat tego nie żałuję, Payton byłby rezerwowym przy MCW, więc takiego wrażenia by nie robił, poza tym podczas draftu każdy w ciemno wziąłby Sarcia zamiast Paytona. Sarić jest teoretycznie ścisłym topem europejskich prospektów, a do tego pasuje stylem gry i pozycją do tego co budują Sixers. Hinkie przegiął nie dodając do składu jednego, czy dwóch dobrych weteranów, którzy byliby jakimiś tam mentorami dla tej dzieciarni. Przecież hajs był, żeby podpisać
@Vojtazzz: Popatrzyłem dalej. Bkn, Gsw, Jazz, Knicks, Pelikany, Phily, Detroit. Czyli dość łatwo i powinni coś urwać ale to też znak że jak wrócą Durant i Westbrick to możę być ciężki terminarz.

Ja na razie bardziej patrzę czy wejdą/nie wejdą do playoffów niż na same szanse coś ugrania. Tam mogą namieszać bo Dallas nie ufam jeszcze (obrona), Miśkom też, LAC ssie na razie (chyba się dzieliłem tutaj moją teorią że Rivers
@Ryjuss: Z miśkami jest jedne problem. To jest chyba jedyna ekipa, która ma totalnie #!$%@? z kim gra i zawsze ora parkiet. Już w zeszłym roku powinni z nimi wylecieć, a w tym roku HCA byłoby w drugą stronę to raz, a po drugie Grizzlies są mocniejsi niż byli (błagam wywalcie Prince'a za cokolwiek i będzie bajka)

Do tego są Spurs i Warriors, których też trzeba pchnąć (znaczy podejrzewam że 2
@Vojtazzz: Ogólnie bardzo lubię miśków i dla mnie mogą wygrać nawet mistrzostwo. Boję się tylko, że w seriach z OKC, LAC, CLE mogą zadziałać siły wyższe (czyt. sędziowie) Warriors też już lubię (tu miałem hejt na M. Jacksona, nie ma go więc nie mam problemu) GSW mają naprawdę w pytkę skład tylko żeby byli zdrowi.
@Vojtazzz: Czyli finał konf. Miśki-GSW będzie ok :-) W ogóle byłoby śmiesznie jakby GSW doszli daleko, bo trochę z nich szydzono, że nie wymienili Klaya na Love'a. Taki prztyczek w nos dla speców.
@Ryjuss: GSW, Spurs, Misie i pierścień na zachód. Będę zadowolony :)

Dobrze że nie ma Love'a. Za 2 lata będą mieli fantastycznego Greena, najlepszego SG ligi, najlepszego PG ligi i może coś jeszcze wyrośnie z Barnesa (40% szans). Do tego świetny trener po szkole Phila + Popa, nowa hala w nowym mieście 30 milionów do wydania i picki w dwóch następnych draftach. Świetna pozycja wyjściowa, tylko niech się nikt nie łamie