Wpis z mikrobloga

#cebuladeals #heheszki #knorr #kuchnia #gotujzwykopem

Łapiąc okazję, "zamówiłem" 1,5 miesiąca temu bulionetki do wypróbowania od Knorr. Po miesiącu czekania, myśłałem, że przepadło. Cóż, nic nie płaciłem, mogli tak zrobić. Bez żalu, ale nic więcej bym od nich nie kupił. I tak zamiast jednego smaku, przyszły aż trzy i to dla każdego komu o tym powiedziałem i komu "zamówiłem". Myślę, że dzięki Knorrowi mam niedzielny zajebisty obiad do końca grudnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki ze mnie cebulak! Ojciec już mówił, że jak mu zasmakuje, to nic innego nie kupi. Dobra opcja marketingowa Knorr!
weeden - #cebuladeals #heheszki #knorr #kuchnia #gotujzwykopem 



Łapiąc okazję, "za...

źródło: comment_GA9JguY82D14kVRb0AKlzjdjqBOJoI43.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@weeden: @ClauditteMissCooking: nie żryj tego syfu ... zrób coś podobnego z warzyw i dobrych przypraw. takie gotowce nie są dobre. kiedyś też stosowałem kostki rosołowe, sosy knorr itp. każdy produkt ma swój naturalny smak po co go jeszcze wzmacniać, zmieniać takimi polepszaczami !

żadna porządna restauracja nie używa takich produktów. w reklamach telewizyjnych kucharze niby tego używają ale oni robią to za pieniądze i tylko w reklamach! jeżeli
  • Odpowiedz
@3Ramirez: Ojciec robi tylko z warzyw, ma już w tym doświadczenie. Ale, nie raz nie ma czasu siedzieć przy garach cztery godziny + dzień wcześniej przygotować farsz i to świetne rozwiązanie. :) A często tego czasu brakuje.
  • Odpowiedz
@ClauditteMissCooking: mnie od długiego czasu zastanawiało że taki znany kucharz w reklamie naciera pierś z kurczaka jakąś tam kostką rosołową knorra. on się chyba "sprzedał" bo żaden normalny kucharz raczej nie robi takich rzeczy na co dzień !
  • Odpowiedz
@weeden: każdy je co chce ale takie polepszacze smaku psują jednak smak całości. wiadomo brak czasu itp. ale wtedy po prostu rób jakieś prostsze dania ! Kiedyś też dodawałem kostek warzywnych, drobiowych prawie do wszystkiego. I wszystkie te potrawy gdzieś w tle miały podobny smak !
  • Odpowiedz