Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, to co się dzieje w Kropce nad i u Olejnik to jakaś masakra!

Bielan próbuje przedstawiać jakieś fakty, przytacza statystyki głosów nieważnych i ich korelację z wynikiem PSL, cytuje protokoły z PKW. Olejnik i Siwiec we dwójką przerywają mu każde zdanie. Każdy wątek na temat przypuszczalnych machlojek przy wyborach jaki otwiera Bielan, Olejnik od razu zamyka w (mniej więcej) następujący sposób:

Olejnik:

- Panie pośle, to nie jest ważne! Faktycznie państwo polskie nie zdało egzaminu, ale nie w trakcie wyborów, tylko teraz! Jak to możliwe, że poseł Wipler uzyskał protokoły z posiedzeń PKW? Jak można na to pozwolić, aby poseł Wipler okupował teraz jej siedzibę?!!!

Siwiec:

- Pewnie mu mało było na Mazowieckiej i teraz szuka na Wiejskiej. Mam nadzieję, że służby porządkowe wywiążą się ze swoich obowiązków.

Olejnik:

- No ja też mam taką nadzieję.

#wybory #wipler #knp #tvn #tvnklamie #olejnik #stokrotka #4konserwy
  • 23
  • Odpowiedz
Przekazanie protokołów PKW Wiplerowi to oczywisty skandal i bezprawie, państwo powinno natychmiast posłać tam policję i wypałować go prewencyjnie, aż mu te protokoły tyłem wyjdą, a wszystkich urzędników uczestniczących w tym procederze zamknąć za łamanie tajemnicy dokumentów jawnych i obrazę majestatu najjaśniej nam panującego demokraty Komorowskiego i żelaznej matki wszystkich Polaków - Ewy Kopacz.
  • Odpowiedz
@snapwheed: generalnie nie oglądam tv, ale tak się złożyło, że dziś akurat jak się krzątałem po domu to w tle leciała 'Kropka nad i'... i myślałem że oszaleję. Jakbym miał żonę, to by nie nadążała z gotowaniem mi bigosu na uspokojenie. Przecież ta baba jest nie do zniesienia, jakim cudem ktokolwiek jej może słuchać. Zero szacunku do rozmówców, których nie lubi, nie daje dojść do słowa, #!$%@? się w każdą
  • Odpowiedz
@snapwheed: Weź mi nic nie mów o tej babie. Dziś akurat słuchałem radia w samochodzie i leciała dyskusja na żywo pomiędzy nią a Ziobrem. Po kilku minutach strzeliła focha i kazała mu wywalać z studia.
  • Odpowiedz
@snapwheed: @juicye: @magiczny_andrzej:

Ja się nie dziwię jej zachowaniu. Ona się po prostu #!$%@? boi tego co może się wydarzyć. Pojawiają się coraz to nowe afery, a rząd umoczony, kolejne machloje i znowu rząd umoczony.. Ludzie się #!$%@?ą, mają dość, dlatego też wyszli na ulice bo ile można? Wracając do głównej myśli czyli strachu, myślicie że jak góra będzie ratowała dupy to nie będzie ciągała za
  • Odpowiedz
@snapwheed: Platfusom dupsko się pali i wystawiają swoje największe mendy na czoło barykady(Niesioł,Stokrotka itp)Ale marny trud ! TEJ SIŁY JUŻ NIC NIE ZATRZYMA !!! i jak będzie trzeba to towarzyszy siłą się od koryta oderwie! :-)
  • Odpowiedz