Wpis z mikrobloga

@severian

Hah ostatnio mówiłem że po 3 dniu, 3 tygodnia zrobię test i będę walczył z 4 tygodniem który sprawił Ci problem :)

Niestety będę powtarzał jutro 2-gi dzień 3-go tygodnia, 3-ciego dnia a więc 22,30,20,20,28 nie dałem rady zrobić (zrobiłem 3,5 serii) i bardzo się zawiodłem. Wątpię aby powodem były standardowe serie na siłce po każdym dniu treningowym z programem/przetrenowania/brak regeneracji (bo robiłem co najmniej dzień przerwy). Obwiniałbym 5 browarów, które wypiłem 2 dni wcześniej oraz tego samego dnia zjadłem bardzo tłustą (jak dla mnie) lazanię. Uczucie sytości i ciężaru towarzyszyło mi przez wiele godzin. Niestety nie mogłem odmówić zjedzenia jej, a był to jednocześnie dzień treningu. Próbowałem, nie wyszło.

Być może to nie lazania, nie browary, może niewyspanie, a może po prostu mała niedyspozycja lub granica nad którą trzeba popracować.

Wiem natomiast, że nie jest to granica, której nie mogę przesunąć! Jutro walczę cofając się o jeden dzień! Wszystkim wam również życzę wytrwałości.

#100pushups #cwiczzwykopem
  • 15
@GrabkaMan: wychodzi na to że zrobiłeś sobie niechcący łatwiejszą wersję :P Jak tak patrzę to z Twoim 3-cim nie miałbym problemu, bo już zrobiłem trudniejszy 2-gi :) no nic. Co teraz będziesz robił? zmieniasz na 3-cią kolumnę i powtarzasz tydzień?
@goromadska: Popracuj na oddechem. Ja odczułem dużą różnicę gdy przełączyłem się na oddychanie wdech przy opuszczaniu, wydech przy podnoszeniu. Wcześniej robiłem błąd robiąc 5 pompek na bezdechu i dopiero oddech. Gdy się tego oduczyłem wyniki trochę się poprawiły. Tłuste/ciężkie jedzenie zdecydowanie nie pomaga. Dziś robiłem swój dzień treningowy po sporej dawce spaghetti i mimo, że minęło kilka godzin to czułem ciężar na żołądku (zaraz zrobię swój wpis). Te piwka to na