Wpis z mikrobloga

Skoro @Longan dostał dziś swoją choinkę (trochę zeszło;)) to mogę jeszcze raz zaserwować #rozdajo Tym razem 120cm świerk. Niestety nie mam jego zdjęcia, więc wrzucam focisze 180cm. Będzie taka jak ta, tylko mniejsza ;))

Rozlosuję ją za 48 godzin. I prośba, jeśli ci niepotrzebna, nie plusuj ;) Wolę 20 plusów od osób, którym się przyda, niż wylosować kogoś, kto sprzeda, albo walnie do szafy.
v.....o - Skoro @Longan dostał dziś swoją choinkę (trochę zeszło;)) to mogę jeszcze r...

źródło: comment_CzNoCCfHs4lACICsTybBUJqXMEmXSgSI.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
Tylko taktyk. Mama od lat chce nową choinkę, stara (na pewno starsza ode mnie, czyli ma ok. 25 lat) nadal stoi, ale co roku jest bardziej łysa :D pokażę mamie fotkę, skonsultuję z wybredną młodszą siostrą i pewnie kupimy od Mirka :)
  • Odpowiedz
@vivo: żona mnie maltretuje, że w tym roku ma być choinka i koniec..

ciekawe co powie, jak oświadczę jej że mamy choinkę z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ta jest akurat dość droga, bo to świerk, który wymaga dużo pracy i dużej ilości wąsów, więc jest dość drogi, 160zł, ale to też cena tylko tutaj


@vivo: Taką to ja bym chętnie od Ciebie kupił. Nawet dziś.
  • Odpowiedz
@vivo: damn, to Ty robisz choinki, a nie jakieś wypierdki. Jestem fanem żywych choinek (póki nie przychodzi do sprzątania), ale to je ładne! Fajną robotę robicie.
  • Odpowiedz
@vivo a czy masz choinki większe niż 180 cm? i ile mniej więcej kosztują ( mam na myśli choinki najlepszej jakości).

Ps. ja jeszcze nie widziałam sztucznych drzewek zadowalającej jakości, ale ta na zdjęciu ;prezentuje się zacnie.
  • Odpowiedz
@kostniczka: To skok jakościowy będzie ogromny :)

@loczyn: Wiem, że ludzie tęskniący za zapachem sobie urywają kilka gałązek z prawdziwej choinki i kładą pod sztuczną. Niby wówczas pachnie jak należy.

@demi_d: Świerki takie jak ten mam do 220cm, mogę za 180zl tutaj wysłać.
  • Odpowiedz