Wpis z mikrobloga

Skoro @Longan dostał dziś swoją choinkę (trochę zeszło;)) to mogę jeszcze raz zaserwować #rozdajo Tym razem 120cm świerk. Niestety nie mam jego zdjęcia, więc wrzucam focisze 180cm. Będzie taka jak ta, tylko mniejsza ;))

Rozlosuję ją za 48 godzin. I prośba, jeśli ci niepotrzebna, nie plusuj ;) Wolę 20 plusów od osób, którym się przyda, niż wylosować kogoś, kto sprzeda, albo walnie do szafy.
Pobierz v.....o - Skoro @Longan dostał dziś swoją choinkę (trochę zeszło;)) to mogę jeszcze r...
źródło: comment_CzNoCCfHs4lACICsTybBUJqXMEmXSgSI.jpg
  • 75
@vivo: Jak siądę w styczniu, tak będę mógł pisać dzień w dzień. Niektóre są sprzed lat, więc trzeba sobie przypomnieć wszystkie szczegóły i dokładnie wypisać, bo każdą nieścisłość mikroblogerzy wytkną i określą jako "fejk". A pamięć zawodną rzeczą jest, internauci bardzo wymagający, więc nie mogę napisać "ot tak". Historii mam wiele, ale już poprzednie pokazały, że jeżeli nie wyjaśnisz wszystkiego od a do z, to będą głupie komentarze od osób nie
@L_DiCarlo: 30cm to nie mam (skąd takie info?), 55cm najmniej ;) A co do ceny - zależy i jaki rodzaj (sosna, jodła, świerk, żyłka), oraz jakość, bo mam w dwóch - pula standardowa i pula jakościowa (wybrany towar). A pomiędzy 120cm a 180cm jest duuża różnica ;)
@L_DiCarlo: Pisałem wyżej. Ta jest akurat dość droga, bo to świerk, który wymaga dużo pracy i dużej ilości wąsów, więc jest dość drogi, 160zł, ale to też cena tylko tutaj. Coś bardziej ekonomicznie to sosna, a już tanio to jodły, ale jodły tak nie wyglądają - są sporo rzadsze, no, ale i dużo tańsze, bo 65zł za 180cm. Tylko do tej choinki nawet niepodobne.
@vivo: moje niedopatrzenie :) Myślałam, że takie choineczki oscylują w przedziale cenowym 200-300zł. 160zł to nie tak dużo, realnie się zastanowię i dam znać jak tylko fundusze pozwolą :) Dzięki za odpowiedź!
@kerly: A wiesz jak mi przykro, że w branży króluje syf i chińszczyzna? I potem właśnie ludzie sądzą, że choinka sztuczna jest brzydka, albo, że nie może być ładna. A nie dość, że ta wygląda gorzej na zdjęciu, to mam jeszcze kilka dużo ładniejszych. Tylko wiadomo - cena. To nie są produkty za 80zł z allegro.
@L_DiCarlo: Oscylują w marketach. Miałem propozycję z kilku. Kupują choinkę za 50zł w hurcie i sprzedają razem z chińszczyzną za 250 :) Ja się na to nie godzę, ode mnie coś takiego nie wyjedzie. Bo musiałbym świadomie robić syf i dać zarabiać marketom psując dalej rynek...

Wyobraź sobie, że jak robi się transport na market, to się choinki ugniata wózkiem widłowym, żeby weszło x5 więcej na transport. Jak to potem wygląda,
@L_DiCarlo: Za co dziękować, to chyba normalne. Nie produkuję chusteczek tylko coś, przy czym ludzie spędzają święta! To ma być ładne i fajne, ma się nie wypieprzyć tuż przed wigilijnym obiadem i ma wyglądać dobrze, jak przyjedzie rodzina - zobacz jaką mam choinkę! A za 5 lat znowu wyciągasz tą samą wysłużoną i nadal wygląda jak nówka. To jest jakość. A nie jakiś gniotek na jednej folii i cienkim drucie z
@L_DiCarlo: To nie dziękuj, tylko jak będziesz świadczył jakąś usługę, to też zrób ją dobrze, nie ważne, czy będziesz sprzedawał Lamborghini, czy pracował na Callcenter. Szanuj klienta, bo być może będę nim ja, albo ktoś kogo twoje złe nastawienie sprowadzi na te drogi "wszyscy kradną, wszyscy źli". Z roku na rok coraz lepiej w tym kraju pod tym względem, ale do normalności jeszcze ze 100 lat. Szanujmy się ludzie, każdy zyska.
@vivo: Od kilku lat nie mam choinki na święta bo na biurku był komputer ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz mam laptopa i router więc postanowiłem postawić tam coś zielonego, przydałoby się :P