Wpis z mikrobloga

Skoro @Longan dostał dziś swoją choinkę (trochę zeszło;)) to mogę jeszcze raz zaserwować #rozdajo Tym razem 120cm świerk. Niestety nie mam jego zdjęcia, więc wrzucam focisze 180cm. Będzie taka jak ta, tylko mniejsza ;))

Rozlosuję ją za 48 godzin. I prośba, jeśli ci niepotrzebna, nie plusuj ;) Wolę 20 plusów od osób, którym się przyda, niż wylosować kogoś, kto sprzeda, albo walnie do szafy.
v.....o - Skoro @Longan dostał dziś swoją choinkę (trochę zeszło;)) to mogę jeszcze r...

źródło: comment_CzNoCCfHs4lACICsTybBUJqXMEmXSgSI.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@wzr1one: Wiem, dlatego też oszukuję jak i plusujący. Przy poprzednim losowaniu Longan był wylosowany za drugim razem. Za pierwszym wylosował mi się jakiś ktoś, na którego profilu znalazłem tylko fakt, że jest idiotą. Więc nie chcąc wspierać, oszukałem. Tym razem też, jeżeli będą przesłanki, że wysyłam 12 letniemu chłopcu który ma nierówno pod sufitem, wylosuję jeszcze raz. To moja choinka, moje zasady ;]
  • Odpowiedz
@wzr1one: Gdzie tam, wszedłem i ok. Ja sam umieszczałem tutaj mnóstwo "gimbohumoru" i pisałem nieraz idiotyczne komentarze, to o niczym nie świadczy. Jednak w pewnych przypadkach da się wyczuć o co chodzi ;) Nie chcę udostępniać profilu tej osoby, ale gdybym to zrobił, to zrozumiałbyś o co chodzi.
  • Odpowiedz
@wykopnieta: Za tyle to ja wysyłam prosto z produkcji - żyła nie do ruszenia, sztuka na lata. Nooo, ale ja nie wysyłam do marketów i nie mam w dupie klientów, dlatego robię relatywnie mniej, a zarabiam więcej. Co kto woli ;))
  • Odpowiedz
@vivo: Fajne masz te choiny, zawsze byłem zwolennikiem naturalnych, ale z wiekiem człowiek staje się coraz bardziej pragmatyczny i zaczynaja mnie te twoje manekiny kusić. Ile trzeba zapłacić za taka 180cm sztuke? Masz jakaś stronę internetową gdzie można coś szerzej podejrzeć?
  • Odpowiedz
@Letoo: Za tę konkretnie w okolicach 160zł i to w cenie "dla mirka". To jest kupa materiału i z dobrej jakości folii, więc kosztuje dużo. Wystarczy, że przerzedzę gałęzie, dam gorszą folię i cieńszy drut i mogę sprzedać za 70zł, tylko będzie rzadka i pogniecie się już w transporcie ;) Taka różnica między czymś poważnym, a taniochą. Oczywiście taniochy też robię ;) Ale nie wysłałbym czegoś takiego tutaj.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: o. Miałem się do Waszego koła odzywać czy nie prowadzicie jakiejś akcji rekrutacyjnej a tu koło odnalazło mnie na mirko ツ

@vivo piękne te choinki :) powinieneś zatrudnić kogoś kto by Ci się zajął obsługa sklepu internetowego i pójść z impetem w detal bo ten produkt wygląda wow :) {o ile tego jeszcze nie zrobiłeś, ale z tego co śledzę twoje wpisy to chyba nie}
  • Odpowiedz
@piotrgredowski: Już coś zaczęliśmy, ale ten rok to raczej przetarcie na straty i sprawdzenie co się sprzeda co nie. Na przyszły, jak już będę miał w głowie jak funkcjonuje detal i co się sprzedaje i gdy zrealizuję kilka swoich pomysłów, to ruszę na maksa. Będzie sklep, a mirki 20% zniżki :) W sumie już jest, ale nieuruchomiony, nie lubię robić czegoś źle, więc testuje na mniejszej próbie. A jeszcze trzeba fajne
  • Odpowiedz
@vivo: ha. No to super :) tak właśnie z lektury twoich wpisów z jednej strony wynikało, że nic w tym kierunku nie robisz a z drugiej patrząc na twoją przytomność i obrotność - 'nie wierzę, że jeszcze tego nie zaczął robić.'

Bardzo dobre podejście, jeśli dobrze to wszystko wystartuje, bez niepotrzebnych błędów na początku i w ładnej oprawie to bedzie dodatkowy kanał dystrybucji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz