Wpis z mikrobloga

Mirki, wyjaśnijcie mi jak to się dzieje, że zdrowy, w miarę atrakcyjny facet bierze sobie za żonę gnoma, jeszcze tak zaniedbanego (ze sporą nadwagą)? Proszę tylko bez #!$%@? o miłości itp. No nie rozumiem #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
k.....a - Mirki, wyjaśnijcie mi jak to się dzieje, że zdrowy, w miarę atrakcyjny face...
  • 65
  • Odpowiedz
@kaligrafista: nigdy nie rozumiem ludzi, którzy rozkminiają takie rzeczy. daaamn, to tego gościa sprawa, krzywdy Ci nie robi, na #!$%@? drążyć temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaligrafista: że tak powiem... za 10-15 lat to, że znajdziesz sobie super laskę nie będzie miało znaczenia. A trzeba będzie jeszcze z 20-25 lat pociągnąć jakoś razem przez życie, więc lepiej wziąć sobie kogoś z przyjemnym charakterem niż z ładnym ciałem. Gość myśli może trochę dalej niż na rok do przodu.

  • Odpowiedz
Proszę tylko bez #!$%@? o miłości


@kaligrafista: Bo to najprawdopodobniej rozsądek. Taka będzie wierna (i tak nikt nie będzie jej podrywał), zapewne dobrze gotuje (bo w sumie ma nadwagę), a więc dobrze zajmie się dziećmi. No i mówiąc szczerze spory odsetek tych brzydszych dziewczyn ma fajny charakter, taki bardziej męski (choć wiem jak to brzmi:P), do życia.

Poruchać fajną laskę zawsze może na boku, a prawdziwy skarb (kobieta wierna, oddana i
  • Odpowiedz
@m_dop: no jak to #!$%@? nie robi? zamiast związać się ze zdrową kobietą która dałaby potomstwo, wiąże się z bezpłodną, schorowaną istotą która wymaga opieki 24h/dobę. więc jest to krzywda dla społeczeństwa.
  • Odpowiedz
łamliwości kości która uniemożliwia jej poruszanie się.


@kaligrafista: Osoby na wózku też nie mogą się poruszać samodzielnie, ale mogą funkcjonować samodzielnie. To bardzo szerokie pojęcie. Choroba też może mieć inne fazy.

Jakieś pytania jeszcze?


Tak. Znasz ich osobiście?
  • Odpowiedz