Wpis z mikrobloga

Mirki, oficjalnie nie kładę się spać dopóki nie naucze się przynajmniej w 60% zapamiętywalności natychmiastowej (takiej żeby po powtórzeniu jutro było 100% w głowie na zawołanie) więzadeł w kończynie tylnej i nie powtórzę czaszki.

W czwartek koło, drugi z 3 terminów, na moim wydziale nie zaliczysz jednego koła = #!$%@?. Muszę zdać w 2 terminie bo jak będę miała do 3 nóż na gardle to włosy zęby i paznokcie mi wypadną z tych stresów. A mama mówiła idź do zawodówki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Musiałam się wyżalić.

Dzięki Bogu świnie morskie śpią 4-6h dziennie w drzemkach po 10-30 minut, więc mam do kogo się zwrócić w chwili zwątpienia bez wyrutów sumienia że budzę #swinkaczes. Btw urosła mi mała klucha <3 #chwalesie na dole.

Przynajmniej widzę przed sobą świetlaną przyszłość z futrzakami, więc z celem przed nosem nie jest tak źle.

Wesołej #nocnazmiana Mirasky

#anatomia #weterynaria #gorzkiezale #wygryw #czy #przegryw
P.....n - Mirki, oficjalnie nie kładę się spać dopóki nie naucze się przynajmniej w 6...

źródło: comment_J5wZrs16m5fA1Xnk92OnU34SkMsEJnYi.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@zima65: Na podstawie konia, ale wszystkie różnice gatunkowe trzeba znać czyli muszę ogarniać konia, krowę, świnię, mięsożerne (pies i kot) i małe przeżuwacze (koza owca). Zazwyczaj jednak jest podział mięsożerne - koń - przeżuwacze
  • Odpowiedz
@Mysterii: Tak, jest łatwa i logiczna. Po prostu dużo tego shitu i dużo doszukiwania się bo oczywiście nikt po ludzku nie może zrobić ryciny wszystkich otworów w czaszce. Btw jeśli jesteś weciara to wiesz może gdzie jest fissura petrotympanica (szczelina salisto-bębenkowa) u konia? Małe szanse ale nie zaszkodzi się zapytać bo zgłupiałam nad tym.
  • Odpowiedz