Wpis z mikrobloga

@walerr: Na rzutnikut o możesz pooglądać sobie slajdy. Ale wtedy będziesz miał klatkowanie gdzieś 0,2fps (w zależności od Twoich umiejętności) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby oglądać filmy, podłączyć laptopa czy dekoder potrzebujesz projektor.

Jak chcesz coś przyzwoitego to jakieś używki domowe dobrze poszukać - powinny być w przedziale 500-1000pln. Muszą mieć przynajmniej 800x600 natywnej rozdzielczości (idealnie 720p, 1080p to juz duzo wieksze kwoty), bo inaczej
@miarian: hm chcialbym jednak ten lepszy ale w takim razie widze że na razie mnie nie stać żeby wydać 3000zł. A tańszego za 500zł też nie ma sensu kupować bo bedzie kiepska jakosc wkurze się przestaę oglądać i zostanie nieużywany.
@walerr: więc lepiej poczekać i dozbierac do FHD, jak się zainwestuje to później taki system służył lata (np oglądając jeden film dziennie lampa wystarczy na 5lat)
@miarian: Możesz coś konkretnie polecić? Budżet powiedzmy około 2 000, ale jak będę musiał dołożyć te 500 zł dołożę, ma być porządny. Tylko filmy bardzo okazjonalnie i jakiś serial. Planował bym podłączenie pod sufitem, więc żeby można było wszystko z pilota :)
@jakno: ogólnie mogę polecić firmę BenQ i Optoma (ten posiadam). Czytałem dobre opinie nt modelu Benq W1070. Chodzi po ok 2500pln. Do tego tak jak pisałem: ekran min 300pln + uchwyt sufitowy ok 150pln i pewnie jakiś dłuższy kabel HDMI za jakieś 50pln + ew roleta na okno podgumowywana żeby było ciemniej w pokoju.