Wpis z mikrobloga

Ta cała Pitrasia jest bardziej charakterna i ma więcej jajec niż 3/4 męskiej części tego p---------a. Gawiedź się zleciała i się spuszcza nad czyimś życiem. Kółko p---------j wzajemnej adoracji pod wezwaniem Zaciśniętego napleta. Beka, jeszcze jakaś parówa mówi że był pod lokalem widział tą laskę i teraz strasznie żałuje że nie krzyknął "usuń konto!!!" no k---a bohater. Nie miał byś na tyle jajec a nawet jeśli byś to wydukał to panna zgasiła by Cię jednym zdaniem
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D--a wam pęka aż u mnie na grochowie słychać bo ktoś korzysta z życia i młodości a wy w tym czasie spuszczacie się przed kompem
  • Odpowiedz
@dlugi87: Od zawsze i wszędzie ludzie lubią podpatrywać innych i poznawać czyjeś sekrety, nie tylko na Wykopie. ;) Zgadzam się z Tobą w 100%.

Zajmuję się swoimi sprawami -> rozwiązuje je -> działam na swoją korzyść -> mam więcej z życia.

Niezdrowo zajmuje się czyimiś sprawami -> tracę czas.
  • Odpowiedz
@dlugi87: Dla mnie głupota nie oznacza, że ktoś ma j---a. Ona jest zwyczajnie pusta i nic sobą nie reprezentuje, totalne dno i wodorosty. Sławienie jej za to że nie wstydzi się pisać o sprawach intymnych na forum publicznym, zakrawa na ten sam poziom s----------a co jej tekst o penisie.
  • Odpowiedz
@dlugi87: #czarnolisto za dalsze prowokowanie gównoburzy wokół zamkniętego tematu.

Nie miał byś na tyle jajec a nawet jeśli byś to wydukał to panna zgasiła by Cię jednym zdaniem


Bo jak DOSKONALE WIESZ koleżanka ma IQ 150 i jest mistrzynią ciętej riposty, czy może jednak tę wiedzę czerpiesz wyłącznie z własnej wyobraźni?
  • Odpowiedz
@Chaczins: czyli jednym wolno być wulgarnym a drugim nie? tzn niebieskim paskom tak a różowym nie? lol ... i nie pisze tego dlatego, że sama taka jestem, tylko nie przyszłoby mi do głowy żeby ustawiac innych jak i co mają pisać . ale to pewnie i tak nie ważne bo jestem różowo-zielona :D .
  • Odpowiedz