Wpis z mikrobloga

Mirki taki maly poczatek #coolstory

Ponad tydzień temu jem sobie chipsy, oczywiście kopiłem na Promo #cebuladeals a tu nagle coś takiego czarnego, niby chips niby nie, myślę sobie, o nie tak nie będzie, na fejsbuku znalazłem ich stronkę pisze ze co to dodają za niespodzianki i dołączyłem fote. Na następny dzień ktoś odpisał żebym podał emaila, podałem napisała jakaś babeczka żebym podał nr z opakowania i wysłał im opakowanie z tym chipsem na ich koszt. Teraz pytanie ? Wysyłać ? Będzie profit ? Bo domyślam się ze za koperte bd musiał coś zapłacić starcic czas, a tu tylko przyjdą przeprosiny to mi się nie chce.

#reklamacja #chipsy #profit #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CaravelleT3: Wysyłaj nie bedziesz załował napisz list ze jestes ich wiernym fanem zawiodłeś się nigdy wiecej nie bedziesz raczej kupował ich produktów stracili smakosza. raczej napewno w ramach przeprosin dostanie kilka paczek
  • Odpowiedz
@CaravelleT3: Jak chcesz, ja kiedyś jadłem m&m's żółte i w jednym z nich zamiast orzecha był kawałek patyka :( Malo co sobie zęba nie złamałem ale nie myślałem żeby odsyłać ale ja bylem wtedy głupi...
  • Odpowiedz
@M4NGO: Kiedyś miałem sytuacje z napojem ze jakies dziwne rzeczy pływały w środku nie będę podwał marki żebyście ich nie naciągnęli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale napisałem do nich wysłałem zdj opisałem sytuacje nr z opakowania, od razu przepraszali poprosili o adres a za dwa tygodnie paczka z gadżetami, naklejki pendrive worek szmaciany na zakupy.
  • Odpowiedz